101 اصطلاح تصویری آمریکایی (دمو)

101 اصطلاح تصویری آمریکایی (دمو)

نسخهٔ ۳.۱
+۵۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
101 اصطلاح تصویری آمریکایی (دمو)

101 اصطلاح تصویری آمریکایی (دمو)

گروه مهندسی هیولا
نسخهٔ ۳.۱
+۵۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فلش کارت های صوتی تصویری هیولای تصویری 101 اصطلاح آمریکایی

نسخه کامل را از برنامه هیولای لغت دانلود کنید.


سطح:متوسط
اصطلاحات:101 عدد
فلش کارت:101 عدد
تمرین:101 عدد
فایلهای صوتی:303 عدد
عکس:101 عدد
دسته فلش کارت:1 عدد
موجود در دیکشنری هیولا:بلی
اندازه:17.1 MB

این محصول یکی از کاملترین محصولات ما می باشد. عکس های اصلی کتاب تا حدودی رنگی شده اند و روخوانی مثال ها انسانی و از روی فایل های صوتی کتاب اصلی ساخته شده اند تا شما با عمق معنی اصطلاح گفته شده ارتباط برقرار کنید و معنی آنرا درک کنید. کلیه جملات و اصطلاحات را نیز برای شما ترجمه کرده ایم. در تمرین ها شما معنی اصطلاح و عکس مربوطه را می بینید و آنرا باید حدس بزنید. امیدواریم با اصطلاحات آشنا شوید تا وقتی آنها را در فیلم و یا کتاب می بینید درک کنید.

این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 28 فلش کارت از کتاب 101 اصطلاح آمریکایی می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه "دریافت نسخه کامل" درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.

- هیولای لغت چیست؟
اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
- تلفظ واقعی کلمات
- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
- معنی فارسی و انگلیسی لغات
- عکس مرتبط با معنی لغات
- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)

- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.

 

 

نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.

 

 

نکته در مورد طرز کار کردن با فلش کارتها
اگر لغتی را بلد نیستید گزینه "دوباره" را بزنید
اگر معنی آنرا خوب حدس زدید، گزینه "خوب"
و اگر معنی آنرا کاملا می دانید گزینه "آسان"
این گزینه ها به شما کمک می کند روی یادگیری خود کنترل کامل داشته باشید
دقت کنید که عدد نوشته شده بر روی دکمه ها زمان بعدی نمایش کارت را به دقیقه یا روز نمایش می دهد. شما می توانید با این قابلیت دقیقا جعبه لایتنر خود را کنترل کنید این ویژگی ای است که نرم افزارهای مشابه ندارند. در نرم افزارهای مشابه شما فقط می توانید به سیستم بگویید که یک لغت را بلد هستید یا نه و هیچ کنترل بر روی زمان نمایش بعدی کارتها ندارید و نرم افزار بسته به سلیقه برنامه نویس و الگوریتم پیاده شده آن نرم افزار به زور برای شما کارتها را زمانبندی می کند. اما در هیولای لغت این امکان به شما داده می شود که خودتان به صورت دقیق بر روی روند پیشرفت خود و زمانبندی کارتها نظارت داشته باشید.

نظرات کاربران - ۴۴ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
gts7500
gts7500
۱۳۹۵/۰۳/۳۱
چطور نسخه کامل رو خریداری کنم؟
صالح
صالح
۱۳۹۴/۱۲/۲۷
عالیه و پر کاربرد..
ازیتیدین
ازیتیدین
۱۳۹۴/۱۱/۱۳
چه طوری می شود نسخه کامل رو خریداری کرد به نظرم در مقایسه با چیزهای دیگه فوق العاده خوبه خسته نباشید
Paxit