زیستاپ

زیستاپ

نسخه ۱.۹
<۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۳
مگابایت
حجم

زیستاپ سامانه بازیافت آنلاین

شما می توانید از طریق اپلیکیشن زیستاپ،تنها با فشار دادن چند دکمه یک نهال درخت هدیه بگیرید و با تفکیک زباله های خشک در منزل،رستوران،اداره،فروشگاه و همکاری با زیستاپ بدون معطلی درخواست جمع آوری زباله خشک بدهید و ضمن کمک به محیط زیست یک درخت به زندگی هدیه کنید.


زیستاپ در حال حاضر شهرهای استان گیلان را تحت پوشش دارد و بزودی در سایر استان ها نیز فعال خواهد شد. 


یکی از مزایای زیستاپ برای کاهش نگرانی شما از سرنوشت زباله ها،امکان درخواست آنلاین جمع آوری زباله خشک،ضمن کاشت یک درخت است.شما به راحتی می توانید زباله های خشک تفکیک شده خود را به زیستاپ بدهید و روند انجام جمع آوری زباله خشک و هدیه نهال درخت تان را زیر نظر بگیرید.

زیستاپ کمک می کند تا تردد ماشین های جمع آوری زباله خشک شهری را به حداقل برسانیم و از هوای پاک لذت ببریم.

کاهش حجم زباله و کاهش هزینه جمع آوری با استفاده از زیستاپ، یکی دیگر از مزایای همراهی با ماست. ما مستقیما به محیط زیست کمک می کنیم به همین دلیل همکاری شما در زیستاپ نسبت به جاهای دیگر ماندگار است. ضمن اینکه  طی همکاری در جمع آوری زباله های خشک بعد از ارسال درخواست جمع آوری،شرایط کاشت نهال به شما اعلام می شود و می توانید بدون هزینه درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید و ضمن کمک به محیط زیست یک درخت به اسم خودتان به زندگی هدیه کنید.


امکانات زیستاپ

هدیه نهال،کاشت درخت

آموزش تفکیک از مبدا و کاشت نهال درخت

کاهش تردد خودروهای جمع آوری زباله خشک در شهرها

جمع آوری آنلاین زباله های خشک

مشارکت مستقیم شهروندان در کمک به حفظ محیط زیست

حمایت از انجمن های خیریه و موسسات زیست محیطی

طرح و کدهای امتیازی ویژه 

پشتیبانی 24 ساعته 


زیستاپ برای ارائه بهترین خدمات به کاربران و همراهان همیشه تلاش می کند.نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل contact@zistap.ir  با ما به اشتراک بگذارید.نظرات کاربران

Daneshvaran
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
کاشت نهال و تفکیک از مبدا برای اولین بار در ایرانه، تبریک میگم به این ایده و فکر،موفق باشید