baazigooshi (version test)

baazigooshi (version test)

Version 1.2.9
Install from Bazaar
In-app Purchases
2
K
Active installs
Casual
Category
3
MB
Size

* گوشی بازی با بازی گوشی *

لذت بازی کردن، رکورد زدن، برنده شدن

بازی گوشی یک مرکز بازی هست که همه جور بازی توش داریم و ماهانه بازی های جدید هم اضافه میشه.

بازی های اکشن، هیجانی، هوش، کوییز آنلاین دونفره و حدس کلمات

تو بازی گوشی فقط بازی نمی کنین از تخفیف هایی که در قسمت دکمه  پیشنهاد داده میشه میتونین استفاده کنین

قرعه کشی ها و جوایز در قسمت کادو اعلام میشه حتما سر بزنین

یه قسمت جذاب داریم به اسم صرافی که می تونی هر طور بخواین اعتبارها رو میتونین تبدیل کنین و اکانتتون رو مدیریت کنین تا تو نردبان سریع بیاین بالا

In Media

بازی گوشی: مجموعه ای از بازی های متنوع برای سلیقه های مختلف

بازی ها علاوه بر جنبه سرگرمی، در تقویت هوش، تمرکز و دقت ما هم نقش دارن. سلیقه ها متفاوتن و هر کس از یه سبک بازی خوشش میاد. تو این مطلب میخوام تو رو با یه بازی جذاب و سرگرم کننده به نام "بازی گوشی" آشنا کنم که در واقع یه مرکز بازی هست و شامل بازی های متعددی میشه و جالب تر اینکه هر ماه بازی های جدیدی هم به این مجموعه اضافه میشن. پس اگه فرد تنوع طلبی هستی و میخوای چندین نوع بازی رو روی گوشیت داشته باشی، در ادامه من رو همراهی کن و با جزئیات بازی گوشی آشنا شو.

نقد و بررسی اپلیکیشن بازیگوشی؛ کلکسیون بازی‌های محبوب و سرگرم‌کننده‌

این روزها بازار بازی‌های ویدیویی شلوغ و حسابی داغ است. همین باعث می‌شود انتخاب عنوانی مناسب در بین سیل بزرگی از بازی‌ها کار چندان آسانی نباشد و انتخاب را برای کاربران سخت کند. از طرف دیگر دانلود بازی‌های زیاد می‌تواند هم هزینه بر باشد و هم به خاطر فضای کم بسیاری از گوشی‌های هوشمند برای کاربران امکان پذیر نباشد. همین مسائل باعث تولد اپلیکیشن‌هایی شده که تعداد زیادی بازی را در خود جای داده‌اند و در یک پکیج در دسترس کاربر قرار می‌دهند. فایده این دست نرم افزارها این است که هزینه دانلود بازی‌های مختلف را تا حدی زیادی کاهش می‌دهند و در عین حال این امکان را برای کاربر فراهم می‌کنند که چندین بازی و عنوان مختلف را تجربه کند.

logo-enamad logo-samandehi