۱
میلیون
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

اپلیکیشن تاپ، خدمتی از شرکت "تجارت الکترونیک پارسیان" است که زیر نظر بانک مرکزی ، سامانه شاپرک و بانک پارسیان امنیت تراکنش‌ها و کیفیت خدمات دهی کاربران خود را تضمین می‌نماید. در ضمن اپلیکیشن تاپ هر روز یک جایزه نقدی به کاربران خود که به صورت روزانه از خدمات تاپ استفاده می‌کنند اهدا می‌نماید.

از جمله خدمات منحصر به فرد این اپلیکیشن می‌توان به خدمات پرداخت عوارض آزاد راهی اشاره کرد که کاربران عزیز، از این پس می توانند قبل از سفر خود عوارض آزادراه های مسیر خود را پرداخت کرده و با خیال آسوده به سفر خود ادامه دهند و یا پس از بازگشت از سفر، نسبت به استعلام بدهی پلاک خود اقدام نمایند.

در اپلیکیشن تاپ می‌توانید از این خدمات نیز بهره‌مند شوید:

-خدمات خودرو

·         پرداخت عوارض آزادراهی (استعلام پلاک خود و هر پلاک دلخواه)

·         پرداخت عوارض ورود به طرح ترافیک

·         پرداخت قبوض جریمه خودرو

·         پرداخت پارک حاشیه‌ای سی پی (تهران، اصفهان، شیراز،کاشان)

·         پرداخت پارک حاشیه‌ای الیت (مشهد)

-کارت به کارت

-خرید شارژ

- خرید بسته اینترنتی

-پرداخت کلیه قبوض خدماتی:

·         استعلام و پرداخت خطوط تلفن همراه و ثابت

·         پرداخت قبوض گاز، برق و آب

-دریافت موجودی

-صدور انواع بیمه نامه:

·         بیمه شخص ثالث نقدی

·         بیمه شخص ثالث اقساط

·         طرح بیمه آتش سوزی

·         بیمه عمر و بازنشستگی

-خرید بلیط اماکن گردشگری

-خرید بلیط هواپیما ، اتوبوس و قطار

-مدیریت کارت های اعتباری پارسی کارت

-سوپر مارکت آنلاین

-پرداخت به مراکز خیریه و کمک های مردمی

- خدمات کیف پول و امکان پرداخت با اسکنQR

- باشگاه مشتریان

·         اطلاع از قرعه کشی های تاپ

·         مشاهده اسامی برندگان

- خدمات پذیرندگان(دریافت الکترونیکی رسید تراکنش‌ها بر روی اپلیکیشن)

- مدیریت کارت‌های مبداء

-دعوت از دوستان

- دنبال کردن اخبار اپلیکیشن

و بسیاری خدمات دیگر که اپلیکیشن تاپ به کاربران خود عرضه نموده است، 

 

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن تاپ: سبکی نو در خدمات الکترونیک!

باید گفت این روزها آن‌قدر نرم‌افزارهای پرداخت الکترونیک زیاد شده‌اند که کمتر می‌توان کسی را پیدا کرد که حداقل یکی از این اپلیکیشن‌ها را روی اسمارت‌فون خود نداشته باشد. رشد قارچ‌گونه این اپلیکیشن‌ها باعث شده تا این بازار کم‌کم به سمت اشباع پیش‌رفته و البته سامانه‌های قدیمی‌تر مانند: آپ و… با تبلیغ‌های گسترده، نقش اصلی را در این مارکت بازی کنند. همچنین باید افزود که بعید است فعلا نرم‌افزاری بتواند چنین رقیبان قدرتمندی را به راحتی کنار گذاشته و در جایگاه نخست قرار بگیرد.

بررسی برنامه تاپ با قرعه کشی پورشه تاپ، ابزار پرداخت موبایلی

این روزها استفاده از موبایل و تبلت به منظور انجام پرداخت های مختلف به شدت رواج یافته است. به عنوان مثال ما می‌توانیم با استفاده از گوشی خود نسبت به خرید مستقیم شارژ، بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبوض و غیره اقدام کنیم. برای انجام هر یک از این موارد ممکن است روش‌های خاص و اپلیکیشن‌های متفاوتی ارائه شده باشند که متاسفانه این امر استفاده از موبایل به منظور پرداخت آنلاین را کمی گیج‌کننده خواهد کرد! حال اپلیکیشن تاپ یا پورشه تاپ آمده تا این معضل را برطرف سازد. اپلیکیشن مذکور یک برنامه کاربردی است که به تنهایی می‌تواند نقش یک ابزار پرداخت موبایلی جامع برای انجام اموراتی همچون پرداخت قبض، جریمه خودرو، خرید شارژ تلفن همراه و غیره را ایفاء کند. از همه مهم‌تر اینکه با استفاده از برنامه تاپ می‌توانید در قرعه کشی اتومبیل پورشه شرکت کنید!

تجارت الکترونیک پارسیان - اپلیکیشن تاپ زیر ذره بین

تجارت الکترونیک، عنوان شغلی است که در چند سال اخیر مورد نظر بسیاری از مردم قرار گرفته است. فعالیت های کاری و رد و بدل کردن پول در بستر اینترنت، موضوع اصلی این شغل است. یکی از شرکت های معتبر در این زمینه، تجارت الکترونیک پارسیان، وابسته به بانک پارسیان است که امروز قصد معرفی، نقد و بررسی نرم افزاری اندرویدی آن را داریم. اپلیکیشن تاپ، تحت یک بستر امن، تراکنش های مالی کاربران مانند خرید شارژ، پرداخت قبض،خرید طرح ترافیک و ... را انجام می دهد. برای آشنایی بیشتر با برنامه تاپ با ذره بین همراه باشید.

معرفی اپلیکیشن تاپ؛ اپلیکیشن پرداخت موبایلی

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اپلیکیشن بسیار کاربردی را توسعه داده که به بسیاری از نیازهای شما پاسخ می‌دهد. با استفاده از اپلیکیشن کاربردی و فوق‌العاده تاپ دیگر منتظر انجام امور مربوط به پرداخت قبض، پرداخت جریمه خودرو و فعالیت‌های مربوط به خرید شارژ و بسته‌های اینترنت و... نباشید، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان راهکاری را تدارک دیده تا به راحتی در هر مکان و هر زمان کار‌های خود را انجام دهید و زمان خود را برای انجام دادن آن‌ها از دست ندهید.

logo-enamad logo-samandehi