فال لنورماند

فال لنورماند

نسخه ۲.۵
۵
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۴
مگابایت
حجم

فال مشهور لنورماند با قیمت فوق العاده عرضه شد!(6 فال در 1 برنامه)


**آپدیت جدید فال لنورماند با 2 سری فال جدید (فال خیانت و فال مهره مار) منتشر شد و تعداد سری فالهای این مجموعه به 6 عدد رسید**

-----

«ماري آن لنورماند» از قديمي‌ترين فالگيرهاي تاريخ است كه در سال 1772 در آلكون فرانسه به دنيا آمد.او به مدت 40 سال به صورت حرفه ای به اين كار مشغول بود و درستی فال خانم لنورماند تا جایی زبانزد خاص و عام شده بود که حتی سیاستمداران برجسته جهان در آن زمان برای بسیاری از تصمیمات خود به او مراجعه میکردند.از معروف‌ترين كساني كه ماري براي آنها فال گرفت مي‌توان به ناپلئون، لويي هجدهم و الكساندر از امپراطوران روسيه اشاره كرد.

او كتاب‌هاي طالع‌بيني بسياري نيز نوشته و حتي با اجازه از مشتريانش، داستان‌هاي جالبي كه در فال آنها مي‌ديد را نيز مي‌نوشت. پس از مرگ ماري، كارت‌هاي فالگيري بسياري به نام او چاپ و به فروش رسيدند. به طوري كه كارت‌هاي امروزي نمونه‌اي از كارت‌هايي است كه در آن زمان به نام ماري فروخته شدند.

فال لنورماند پس از فال تاروت پر طرفدارترین فال کارتی در سراسر جهان به شمار می آید.

------

فال لنورماند را میتوان جهت پیشبینی موضوعات بسیاری به کار برد, از جمله : عشق,شغل,سلامت بدن,تعیین زمان,بدست آوردن اسم همسر آینده,فال مهره مار,فال مشخصات ظاهری عشق و یا همسره آینده شما ,فال خیانت و... ما در این اپلیکیشن 6 فال لنورماند شامل :

-فال عشق

-فال شغل

-فال سلامت جسمانی

-فال تعیین زمان وقوع نیت

-فال خیانت

-فال مهره مار

را آماده کرده ایم و اگر مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفت , در هر آپدیت یک فال جدید به این مجموعه اضافه خواهد شد.


ما آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما جهت بهبود اپلیکیشنها هستیم,پس با ما در ارتباط باشید.

-----

منابع :

متن تمامی فالها به صورت اختصاصی و برای استفاده در اپلیکیشن فال لنورماند نوشته شده است و حق استفاده از آن تنها برای این اپلیکیشن محفوظ است.
logo-enamad logo-samandehi