فال سرنوشت

فال سرنوشت

نسخهٔ ۱.۰.۱۱
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ آبان ۱۳۹۹
فال سرنوشت

فال سرنوشت

اپ راکت
نسخهٔ ۱.۰.۱۱
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ آبان ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بیش از ۲۲ مدل فال و طالع بینی با اپلیکیشن فال سرنوشت

اپلیکیشن ما یک برنامه جامع فال و طالع‌بینیاستخاره قرآن کریم با ترجمه و تفسیر است که می‌توانید آفلاین هم از آن استفاده کنید.

 

لیست فال‌های موجود

 • فال فرشتگان (اوراکل)
 • فال حافظ
 • استخاره قرآن کریم (باتفسیر)
 • فال انبیاء
 • فال چوب
 • فال ماه تولد
 • فال ازدواج
 • فال تخمین زمان
 • فال آرزو
 • فال چینی
 • فال ازدواج چینی
 • فال هندی
 • فال نوستراداموس

همچنین فال سرنوشت (شامل فال‌های کارتی تاروت و لنورمند) با تفسیر منظور، طالع کارت و بُر خوردن و انتخاب کارت‌ها توسط خودتان در این برنامه در دسترس است.

 

لیست طالع‌بینی‌های کارتی در برنامه

 • تاروت کبیر
 • تاروت کائنات
 • تاروت صغیر (3 کارتی)
 • تاروت صغیر (4 کارتی)
 • تاروت بله / خیر
 • تخمین زمان با کارت‌های تاروت
 • لنورمند
 • تخمین زمان با کارت‌های لنورمند

 

با فال سرنوشت از آینده ببینید و بشنوید

فال سرنوشت قرار است از آینده به شما بگوید. پدیده‌ای که اعتقاد دارد آینده را می‌توان پیشگویی کرد و  از آن باخبر شد. در زمان‌های قدیم اعتقاد داشتند که طالع بینی سرنوشت، پیامی از خدایان به انسان‌هاست و نتیجه فال، پیامی الهی است. این پیام‌ها اغلب از پدیده‌های طبیعی برداشت می‌شدند؛ پدیده‌هایی مثل ستاره‌ها، ماه‌گرفتگی، تولدهای غیرعادی (هم در حیوانات و هم انسان‌ها) و غیره.

تنها متخصصان تعبیر فال یا همان فالگیرها می‌توانستند معنای این پیام‌ها را بشکافند و برای دیگران توضیح دهند. روش آن‌ها براساس دریافت جواب بله یا خیر بود. خیلی از افراد اعتقاد داشتند که فال‌گرفتن و طالع‌بینی به دلیل جلوگیری از وقوع یک فاجعه و اتفاقات شر، لازم است. اغلب این ارتباط با خدایان در مواقع ضروری و بحرانی برقرار می‌شده است. اکنون از آن فالگیرهای غارنشین به اپلیکیشن رسیده‌ایم! بیایید ببینیم این برنامه چگونه کار می‌کند.

 

آیا فال سرنوشت واقعی است؟

این بحث که تقدیر ما از پیش نوشته شده است یا این‌که می‌توانیم آن را تغییر دهیم، همیشگی است. این تصور که همه‌چیز از پیش تعیین شده است و ما هیچ اختیاری از خود نداریم، با هر منطق و تفکری درست از آب درنمی‌آید. فلسفه زندگی پیچیده‌تر از آن است که انسان شبیه یک عروسک خیمه‌شب‌بازی باشد و تنها بتواند کارهایی را انجام دهد که از پیش تعیین‌ شده است.

در همین لحظه زندگی‌تان بایستید؛ تصور کنید که هیچ اختیاری ندارید. پس آن همه تکاپو و تلاش برای چیست؟ پس همه ما برای ساختن آینده، تلاش می‌کنیم و اختیار داریم. شما می‌توانید برای تک‌تک لحظات زندگی‌تان برنامه بریزید، نقشه بکشید، هدف مشخص کنید، تلاش کنید و به اهداف خود برسید. تنها یک نقطه و یک برداشت از فیلم زندگی‌مان دست خودمان نیست و آن نقطه، زمان مرگ است.

در تاریخ و داستان‌های قدیم، همیشه حرف از پیشگوها و پیشگویی‌های آن‌ها بر اساس صور فلکی و ستارگان و ... بوده است. در روایت‌های دینی، مثل روایت حضرت موسی هم شنیده‌ و خوانده‌ایم که همه این اتفاقات -حضور حضرت موسی و سرنگونی کاخ فرعون به دست او- را پیشگوها به فرعون گوشزد کرده بودند. اثبات یا رد درستی فال سرنوشت،‌ کار دشواری است و نمی‌توان با قاطعیت آن را تایید یا تکذیب کرد.

 

انواع طالع ‌بینی سرنوشت

از گذشته و در همه جهان، انواعی از فال و طالع‌بینی وجود داشته است. شما می‌توانید با دانلود فال سرنوشت، به مشهورترین و محبوب‌ترین انواع فال‌ها دسترسی داشته باشید. اگر نمی‌دانید هر کدام از فال‌ها قرار است از چه و بر چه اساسی برایتان از آینده سخن بگویند، نگران نباشید. در ادامه مهم‌ترین و پرطرفداران‌ترین مدل فال‌ها را با هم بررسی می‌کنیم. بعد از این بررسی می‌توانید یک‌راست سراغ درست‌ترین گزینه بروید.

 

فال سرنوشت ازدواج

فال سرنوشت ازدواج یکی از پرطرفدارترین انواع طالع‌بینی است. همه ما همیشه شنیده‌ایم که ازدواج مثل یک هندوانه دربسته است؛ البته که این باور امروزه کم‌رنگ‌تر شده است، اما باز هم اشتیاق دو دلباخته به ازدواج، در کنار تفاوت عقاید و سختی‌ها، تصمیم‌گیری را سخت می‌کند.

این فال ازدواج بر اساس ماه‌های تولد به شما راهنمایی می‌کند که کنار یکدیگر، چه در انتظارتان است. فراموش نکنید که تنها با یک فال‌گرفتن، قرار نیست تکلیف شما مشخص شود؛ نتیجه فال را به‌عنوان تصمیم نهایی در نظر نگیرید.

 

فال سرنوشت تاروت

تاروت نام کارت‌هایی است که در اروپا، به‌خصوص فرانسه و ایتالیا، برای بازی استفاده می‌شود. همین کارت‌ها در کشورهای انگلیسی‌زبان برای بازی نیست و از آن بیشتر برای گرفتن فال استفاده می‌کنند. هر کدام از کارت‌های تاروت، شکل و نماد مخصوصی دارد که پیشگوها بر این باورند که هر کدام از اشکال، نشان‌دهنده و علامتی از آینده یا حال فعلی فرد فال‌گیرنده است. در کتاب‌های پائولو کوئلیو هم فال‌ تاروت دیده می‌شود.

 

استخاره قرآن

استخاره یا فال قرآنی سرنوشت، یکی دیگر از انواع پیش‌بینی‌های آینده است. در این روش با استفاده از قرآن کریم، می‌توانید برای موضوعی که نمی‌توانید تصمیم درستی بگیرید، تعیین تکلیف کنید. اگر سر دو راهی قرار گرفته‌اید، نیت و سپس استخاره کنید. در استخاره قرآن با تفسیر آیه، راه برای شما روشن و خوب یا بدبودن موضوع مشخص می‌شود.

 

طالع ماه تولد

یکی از دیگر از طالع‌بینی‌های معروف و مطرح، فال ماه تولد است که طرفداران بی‌شماری دارد. این فال و پیشگوهای این مدل فال‌گرفتن، معتقدند که از روی نمادها و سنبل‌های ماه، فصل و سال تولد هر شخص می‌توان به برخی خصوصیات و اتفاقات حال و آینده افراد پی برد. شما با انتخاب ماه تولدتان می‌توانید حتی به عنوان سرگرمی برای خودتان فال بگیرید.

 

فال هندی

فال هندی که در بین مردم خاورمیانه بسیار پرطرفدار است، از قدیمی‌ترین انواع طالع‌بینی است. طرفداران و فالگیرهای فال هندی معتقدند که هر مرد یا زن متولد هر ماه، شخصیت مخصوصی دارد که می‌توان با این فال به‌راحتی سرنوشت و آینده او را مشخص کرد. در طالع‌بینی هندی، تنها اطلاعات مورد نیاز، ماه تولد شماست. به عنوان مثال اگر مرد شهریوری باشید، بر همین مبنا نتیجه فال شما مشخص می‌شود.

 

فال چینی

در زودیاک چینی، هر سال به یک حیوان منتسب شده و بر اساس همین حیوانات، طالع‌بینی چینی شکل گرفته است. این فال به جنسیت شما کاری ندارد و با سال تولد شما قصد دارد از آینده و حال شما خبر بدهد. این یک چرخه ۱۲ ساله بوده و هر کدام از سال‌های این دوره، یک حیوان است. چینی‌ها خیلی از تصمیمات مهمشان بر پایه همین تقسیم‌بندی سال‌هاست و معتقدند بعضی از حیوان‌ها خوش‌یمن‌تر و خاص‌تر هستند.

 

فال اوراکل یا فال فرشتگان

طالع‌بینی فرشتگان یکی دیگر از انواع فال است که در آن پیامی از فرشتگان برای شما فرستاده می‌شود. شما در این نوع فال هیچ‌وقت پیام منفی دریافت نخواهید کرد؛ چرا که پیشگوهای این مدل معتقدند خداوند هیچگاه پیام منفی برای ما نخواهد فرستاد. شما در فال اوراکل، ابتدا نیت می‌کنید و بعد با استفاده از کارت‌ها و نشانه‌ها، نتیجه نیت و موضوع مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد.

 

فال تخمین زمان

در فال تخمین زمان، شما می‌توانید زمانی را برای موضوع مورد نظرتان تخمین بزنید. این تخمین زمانی با کارت‌های تاروت انجام می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید به نیت خود چه زمانی نزدیک می‌شوید یا می‌رسید، می‌توانید از این مدل فال استفاده کنید. بعد از نیت‌کردن، یکی از کارت‌های تاروت را انتخاب می‌کنید و فالگیر نتیجه آن را به شما خواهد گفت. البته ممکن است بشنوید «یک وعده دیگر» و باز هم زمان دقیقی نداشته باشید.

 

فال نوستراداموس

حتما اسم نوستراداموس را شنیده‌اید؛ بزرگ‌ترین و مطرح‌ترین پیشگوی تاریخ فرانسوی. بسیاری از پیشگویی‌های این مرد به حقیقت پیوسته و به دیگران ثابت شده است. به همین دلیل طالع‌بینی نوستراداموس هم طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. این فال هم با استفاده از کارت‌های تاروت انجام می‌شود و شما بعد از نیت‌کردن و انتخاب یکی از کارت‌ها، می‌توانید نتیجه فال خود را ببینید و بشنوید.

 

هم فال و هم تماشا

وقت دانلود فال سرنوشت است. حتما نباید به فال و فال‌گرفتن معتقد باشید؛ بعضی از اوقات فال‌گرفتن می‌تواند جنبه تفریحی داشته باشد. فال سرنوشت به شما از اوضاع حال و آینده می‌گوید؛ شاید این پیش‌بینی خیلی هم اشتباه و دور نباشد. مطمئنا امتحان آن برای همه خالی از لطف نیست.

 

سوالات متداول

آیا می‌توان از این اپلیکیشن بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد؟

بله، شما کاملا رایگان و به‌صورت آفلاین هم می‌توانید از برنامه فال سرنوشت تاروت و ازدواج ما استفاده کنید.

آیا می‌توان به نتیجه فال‌ها اعتماد کرد؟

شاید بعضی افراد معتقد باشند که نتیجه فال می‌تواند راه را برای شما و تصمیم پیش رویتان هموار کند؛ اما قطعا به‌تنهایی نمی‌تواند مبنای تصمیم شما باشد.
 
نظرات کاربران - ۹۱۰ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فرشته
فرشته
۱۴۰۰/۰۳/۰۸
دوست ‌دارم‌بدونم‌چرا‌میگین‌خرافاته
hejran
hejran
۱۴۰۰/۰۵/۲۱
عالیه
Zahra.
Zahra.
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
عالی بود همه چیز واقعی بود خیلی کم پیش می امد با دل شما در نیاد خلاصه عالییی بود 👌👌👍👏