steps to understanding

steps to understanding

نسخهٔ ۲.۰
۴۴،۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۹ مگابایت
حجم
steps to understanding

steps to understanding

تیم برنامه نویسی افق
نسخهٔ ۲.۰
۴۴،۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن صوتی 

steps to understanding 2

سطح Elementary (ابتدایی)

(با ترجمه و صوت) 

این بار ما برای شما، این برنامه بسیار مفید و آموزشی از سری داستان های تصویری steps to understanding را همراه با (صوت) و (ترجمه) آماده کرده ایم 

این برنامه،  سطح Elementary  (ابتدایی) از steps to understanding می باشد که دارای 27 داستان  ساده و طنز آميز بوده که برای یادگیری ساده زبان انگلیسی بسیار مفید است. 

*ویژگی های برنامه:

* * فایل صوتی:

از ویژگی های خوب این برنامه، اینه که تمام داستان هاش دارای (فایل صوتی) هستند و شما می توانید به راحتی تنها با لمس کردن علامت🎧 (هدفون) بالای صفحه، فایل صوتی داستان مورد نظر رو همزمان با خواندن متن انگلیسی آن، گوش دهید.

همچنین در حین گوش کردن به فایل صوتی داستان مورد نظرتان، می توانید اگر که از آن، جا ماندید، با لمس کردن هر یک از پاراگراف های متن، فایل صوتی نیز از همان جا دوباره از سرگرفته شده و شروع شود.

** ترجمه کلمه به کلمه:

همچنین از سایر ویژگی های این برنامه، ترجمه فارسی تک تک لغات (در تمامی داستان های آن) می باشد بطوری که با لمس کردن هر یک از واژه های انگلیسی درون متن داستان، ترجمه آن لغت در حد چند ثانیه، بالای همان لغت نمایان می شود

البته اینکه اون لغت داخل اون داستان چه معنی میده هم لحاظ شده و ترجمه لغتی که لمسش می کنید، با توجه به معنی اون، توی اون داستان، نمایان میشه.

همچنین اگر که جایی از داستان، اصطلاحی بکار برده شده و یا اینکه کلیت یک جمله دارای یک معنای خاصی هستش، در ترجمه آن نیز، این مورد نیز لحاظ شده.

** رابط کاربری ساده:

تا حد امکان سعی شده که رابط کاربری برنامه ساده و روان باشه اما باز هم ما، در درون برنامه، بخش (راهنما) را نیز گذاشته ایم تا دیگه هیچ مشکلی در استفاده از برنامه نداشته باشید.

** بدون استفاده از اینترنت:

تمامی داستان های (تصویری) این برنامه که به همراه صوت و ترجمه داخلی می باشند، کاملا آفلاین بوده و شما می توانید بدون استفاده از هیچگونه اینترنتی از تمامی داستان ها و امکانات آن، در داخل خود برنامه استفاده نمایید.

📥 توجه: (این برنامه) سطح2 از 4سطحِ مجموعه داستان های steps to understanding هستش، که شما می توانید برای دانلودِ 3سطحِ دیگر، عنوانِ steps to understanding را در کافه بازار جست و جو نموده و 3برنامه دیگر که مشابه با آیکن (یا لگویِ) برنامه ما هستند را دانلود نمایید.

نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱