سام  - نسخه معلم

سام - نسخه معلم

نسخه ۱.۳.۵
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

برای استفاده از این برنامه مدرسه شما باید عضو سامانه سام باشد. در صورتی که میخواهید عضو سامانه شوید با شماره 36089767-021 تماس بگیرید.

نرم افزاری که دانلود میکنید بخشی از سامانه ارتباط اولیا و مربیان (سام) می‌باشد. این برنامه مخصوص استفاده دبیران و معلمان گرامی می باشد.

سامانه ارتباط اولیا و مربیان (سام) از سه اپلیکیشن موبایل به نام سام اولیا، سام معلم و سام مدیر، تشکیل شده است. سام معلم در اختیار معلم است و می توانند رخداد های روزانه یک کلاس (حضور و غیاب، نمره امتحان ، تکلیف و ... ) را دقیقا مانند دفتر کلاسی سنتی ثبت کند. تمام موارد ثبت شده توسط معلم از طریق اعلان (نوتیفیکیشن) به تلفن همراه اولیا ارسال می شود و آنها می توانند از طریق اپ سام اولیا تمامی موارد ثبت شده در طول سال تحصیلی را به تفکیک هر درس با جزئیات کامل مشاهده نماید. کادر اداری مدرسه (مدیر و معاونان) از طریق اپ سام مدیر می توانند تمامی کلاس های مدرسه را به تفکیک درس و دانش آموز با جزئیات کامل مشاهده کنند. هر سه اپ سام اولیا، سام معلم و سام مدیر دارای امکانات دیگری نیز دارند که در ادامه کاملتر شرح داده شده است.

امکانات سام معلم 

    مشاهده برنامه هفتگی معلم 

   مشاهده لیست دانش آموزان کلاس به همراه تصویر و خلاصه ای از وضعیت دانش آموز در        طول سال (تعداد غیبت ها، تعداد عدم انجام تکلیف، وضعیت انضباطی و میانگین نمرات)           مشاهده وضعیت تحصیلی دانش آموز در دیگر درس ها 

    حضور و غیاب 

    ثبت تکلیف جدید

    مشاهده تکلیف های ثبت شده در جلسات قبل و مشخص کردن دانش آموزانی که تکلیف را        انجام نداده اند

    ثبت امتحان جدید با امکان مشخص کردن نوع امتحان (امتحان کتبی، پرسش کلاسی، کوئیز      و ... )

    ثبت نمره امتحان ها

    امکان ثبت نمره امتحان ها به صورت صوتی (بدون نیاز به تایپ نام دانش آموز و نمره)

    ثبت موارد انضباطی و تشویقی

    امکان ارسال و دریافت پیام به اولیا هر یک از دانش آموزان (بصورت تکی یا یکجا)

    مشاهده اخبار مدرسه

از قابلیت های دیگر سامانه سام می توان به امکانات این سامانه برای آموزش آنلاین اشاره کرد. امکاناتی همچون تدریس غیر حضوری، تکلیف آنلاین و آزمون های آنلاین.

logo-enamad logo-samandehi