سام - نسخه مدیر

سام - نسخه مدیر

نسخه ۱.۲.۵
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

برای استفاده از این برنامه مدرسه شما باید عضو سامانه سام باشد. در صورتی که میخواهید عضو سامانه شوید با شماره 36089767-021 تماس بگیرید.

سامانه ارتباط اولیا و مربیان (سام) از سه اپلیکیشن موبایل به نام سام اولیا، سام معلم و سام مدیر، تشکیل شده است. سام معلم در اختیار معلم است و می توانند رخداد های روزانه یک کلاس (حضور و غیاب، نمره امتحان ، تکلیف و ... ) را دقیقا مانند دفتر کلاسی سنتی ثبت کند. تمام موارد ثبت شده توسط معلم از طریق اعلان (نوتیفیکیشن) به تلفن همراه اولیا ارسال می شود و آنها می توانند از طریق اپ سام اولیا تمامی موارد ثبت شده در طول سال تحصیلی را به تفکیک هر درس با جزئیات کامل مشاهده نماید. کادر اداری مدرسه (مدیر و معاونان) از طریق اپ سام مدیر می توانند تمامی کلاس های مدرسه را به تفکیک درس و دانش آموز با جزئیات کامل مشاهده کنند. هر سه اپ سام اولیا، سام معلم و سام مدیر دارای امکانات دیگری نیز دارند که در ادامه کاملتر شرح داده شده است.

از قابلیت های دیگر سامانه سام می توان به امکانات این سامانه برای آموزش آنلاین اشاره کرد. امکاناتی همچون تدریس غیر حضوری، تکلیف آنلاین و آزمون های آنلاین.

logo-enamad logo-samandehi