سجما - سامانه مهندسان ساختمان

سجما - سامانه مهندسان ساختمان

نسخه ۱.۹
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

معرفی سجما (سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران)


ایجاد فضایی عادلانه و در دسترس جامعه برای معرفی مهندسان کارآمد و در نهایت تعمیم آن به حلقه های ارتباطی متصل به هم، نظیر مجموعه های مهندسی، پروژه های مستعد و نیازمندی های ویژه آن در جهت رونق بخشی هدفمند صنعت ساختمان؛ از جمله اهداف فعالیت سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران با عنوان اختصاری "سجما" می باشد. این زنجیره می تواند جریانی آرام و به دور از هرگونه تبعیض را در مسأله رونق کمی و کیفی صنعت ساختمان ایجاد نماید.


امروزه استفاده از فناوری های نوین ارتباطی در پهنه وب جهان گستر قابلیت ها و امکانات مثمر ثمری را در اختیار طراحان و مبتکران هر حوزه قرار داده است تا بتوانند با استفاده از این ابزار ها و با خلق ایده هایی نو به رونق هر صنعت کمک نماید.


طرح مبتکرانه "سجما" به عنوان رسانه ای قدرتمند؛ مردم عزیز ایران را با جامعه 400 هزار نفری مهندسان ساختمان، سرمایه گذاران و پیمانکاران پیوند می دهد تا از این طریق بتواند خدمتی شایسته را در جهت توسعه و آبادانی کشور به انجام رساند.


این سامانه با ایجاد چهار ضلع معرفی "مهندسان کارآمد" ، "شرکت های توانمند" ، "پروژه های مستعد" و "نیازمندی ها" در حوزه صنعت ساختمان کوشیده است تا با ایجاد بانک اطلاعاتی کاربر محور تنها فضای رشد و معرفی فعالان این صنعت را محیا سازد و این مهندسان و مردم هستند که به توسعه آن می پردازند و از آن بهره مند می شوند.


به بیانی دیگر این سامانه فضایی برای نمایش خلاقیت مهندسان ایجاد می کند و همانطور که وزیر محترم راه و شهرسازی در جشن روز مهندس بیان کردند: اشتغال مهندسان باید با خلاقیت خود مهندسان حل شود. (همایش بزرگداشت مقام مهندسی - 04/12/1395)


سامانه جامع مهندسان ساختمان یا به عبارتی "سجما" راهکاری برای معرفی مهندسان خلاق و کارآمد است تا بتوانند به راحتی به بازارهای کسب و کار درآمد زا و مورد نیاز واقعی مردم پی ببرند و بازار تقاضا را شناسایی کنند. بدرستی که اشتغال در سایه شناخت واقعی و درست از بازار تقاضا بوجود می آید.
در تعریف کامل تر زنجیره ای که سجما ایجاد می کند، می توان گفت؛ شرکت های مهندسی برای افزایش توانایی های خود به مهندسان کارآمد نیاز دارند تا بتوانند به انجام پروژه های مستعد بپردازند و در این میان تامین نیازهایشان در هر مرحله از کار، مستلزم شناخت عناصر با کیفیت و مناسب است، سجما - سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران این زنجیره را برای ارتقای رونق صنعت ساختمان و انتفاع مردم عزیزمان در راستای آبادانی کشور فراهم آورده است. 

logo-enamad logo-samandehi