Quran Smart Pen

Quran Smart Pen

Version 9.7.2
Free
In-app Purchases
100
K
Active installs
Religious
Category
22
MB
Size

قلم هوشمند قرآنیIn Media

نقد و بررسی قلم هوشمند قرآن

کتاب آسمانی دین اسلام، سرشار از آیاتی است که عمل کردن به آنها انسان را از سعادت این دنیا و جهان آخرت بهره مند میگرداند. خیلی از مسلمانان در مطالعه قرآن از خود جدیت نشان میدهند و سعی میکنند تا از دستورات خداوند پیروی نمایند. در کشور ما نیز چنین افرادی بسیار زیاد هستند اما قرآن به زبان عربی میباشد و قرائت آن برای فارسی زبانان تا حدودی دشوار است. البته آموزش نحوه مطالعه صحیح در کنار آشنایی با ترجمه، این مشکل را برطرف میکند که امروزه راه های زیادی برای آن وجود دارد. برنامه ای که قصد داریم در این رابطه به شما معرفی کنیم، “قلم هوشمند قرآن” نامگذاری شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

در یک قدمی خدا - قلم هوشمند قرآن زیر ذره بین

یک قدمی خدا - بررسی قلم هوشمند قرآنReviewed by آرزو مرتضایی on May 18Rating: 5.0یک قدمی خدا - معرفی قلم هوشمند قرآناگر می خواهید یک قرآن کامل، همراه با قرائت ، تفسیر و ترجمه داشته باشید ما به شما قلم هوشمند قرآن را پیشنهاد می نماییم. با نصب این برنامه می توانید گوشی... در همه ی خانه ها حداقل یک جلد قرآن مجید وجود دارد که شاید خواندن آن در همه ی مواقع و در همه جا قبل حمل نباشد و همچنین فقط به آیات و معانی قرآنی دسترسی خواهید داشت؛ و برای خواندن تفسیر سوره ها، باید از کتاب های تفسیر جداگانه استفاده کنید که همین امر فضای زیادی را اشغال می کند که همه جا نمی توانید با خود به همراه داشته باشید. اگر می خواهید یک قرآن کامل، همراه با تفسیر ، ترجمه و قرائت هر آیه، با صدای قاری مورد علاقه خود داشته باشید ما به شما قلم هوشمند قرآنی را پیشنهاد می نماییم. با نصب این برنامه می توانید گوشی اندرویدی خود را به یک قلم قرآنی تبدیل نمایید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به منظور یادگیری روخوانی و روان خوانی قرآن مجید استفاده نمایید. در ادامه برای بررسی قلم قرآنی با ما همراه باشید.

Quran Smart Pen

Quran Smart Pen is an amazing Quran app that beautifies your life with the blessing of reading and listening to the Quran on the go.

کافه دولوپرز: معرفی و بررسی قلم هوشمند قرآنی

همه ما قرآن های کاغذی ای داریم که شاید خواندن و همراه داشتن آن در همه ی مواقع و همه جا ممکن نباشد و فقط به ما امکان دسترسی به آیات قرآن و یک نوع ترجمه را میدهد ؛ همچنین برای خواندن تفسیر سوره ها، باید از کتاب های تفسیر جداگانه استفاده کنیم که همین کار را سخت میکند و باعث میشود که همه جا نتوانیم با خود به همراه داشته باشیم.

قرآن همیشه همراه شما

اگر به دنبال اپلیکیشن قرآنی هستید که دسترسی راحت شما به متون قرآن، ترجمه و تفسیر همراه با اصوات بهترین قاریان قرآنی را فراهم کند؛ با ما باشید تا اپلیکیشن قلم قرآنی هوشمند را به شما معرفی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi