قلم هوشمند قرآنی (کلمه به کلمه)

قلم هوشمند قرآنی (کلمه به کلمه)

نسخهٔ ۶.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
قلم هوشمند قرآنی (کلمه به کلمه)

قلم هوشمند قرآنی (کلمه به کلمه)

صباپ
نسخهٔ ۶.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

دوست دارید دستگاه اندرویدی خودتون را به یك قلم هوشمند قرآنی تبدیل كنید كه به جای قلم با انگشت كار میكنه؟ این برنامه همین كار را برایتان انجام می‌دهد

تذكر: لطفا برای یادگیری نحوه عملكرد توضیحات زیر را با دقت بخوانید. همچنین توجه داشته باشید كه این برنامه درون پرداخت می‌باشد و برای تست امكانات و مطابقت با دستگاه شما، تنها امكان مشاهده سوره هاي فاتحه، کلیه سوره های جزء سی برای شما در ابتدا فعال است و صرفا پس از فعالسازی كل قرآن برای شما قابل نمايش خواهد شد‏، پس لطفا به این دلیل امتیاز منفی ندهید.

در این برنامه كه به نوعی خودآموز روخوانی و روانخوانی قرآن كریم هم هست با لمس كردن هر كلمه در متن، قرآن با قرائت صحیح پخش میگردد. از این ویژگی میتوانید برای تصحیح قرائت خود استفاده نمایید و خودتان قرآن را تلاوت كنید و هركجا با مشكل مواجه شدید بر روی آن كلمه ضربه بزنید و دیگر نیازی نیست از ابتدا تا انتهای آیه را برای رسیدن به كلمه مورد نظر صبر كنید. این برنامه به صورت هوشمند كلماتی كه الزاما به صورت وصل به كلمات قبلی یا بعدی باید خوانده شوند (ادغام، همزه وصل و ...) و همچنین كلمات بسیار ساده یا كوتاه مانند «و» ، «لا» و ... را به صورت یك عبارت پیوسته قرائت میكند. بنابراین كل یك آیه كه لازم است به صورت وصل خوانده شود مانند «اهدنا الصراط المستقیم» به صورت پیوسته خوانده می‌شود اما آیه «ایاك نعبد و ایاك نستعین» در چهار بخش تلاوت می‌شود.

در این برنامه علاوه بر خواندن كلیه كلمات در صورتی كه بخواهید كل یك آیه را بشنوید میتوانید شماره آیه مورد نظر را لمس كنید. در این صورت قاری آیه را به صورت كلمه به كلمه و شمرده شمرده قرائت میكند و همزمان كلمه یا عبارت مذكور را با رنگی متفاوت نمایش میدهد تا به راحتی بتوانید قرائت را دنبال كنید.

همچنین امكان نمایش ترجمه آیه تلاوت شده همزمان با پخش نیز برای شما وجود دارد.

در این برنامه شما می‌توانید اندازه قلم را هر اندازه كه مایل باشید بزرگ كنید تا برای كسانی كه با قلمهای ریز مشكل دارند یا اعراب را به صورت صحیح تشخیص نمی‌دهند مشكلی وجود نداشته باشد.

برای كسانی كه در خواندن فونتهای عربی مشكل دارند و با قلمهای فارسی راحت تر می‌توانند قرآن را مطالعه كنند قلمهای متنوعی علاوه بر قلم اصلی در نظر گرفته شده است. البته پیشنهاد ما تمرین و یادگیری با رسم الخط اصلی است.

نظرات کاربران - ۵،۷۳۹ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رضاقاسملو
رضاقاسملو
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
خوبه فقط حیف که پولیه برای تشویق مردم به خصوص جوانان و نوجوانان بهتره تموم سوره هارایگان باشه تا دانلود کنن، وگرنه بازی های رایگان غربی میخر
من
من
۱۳۹۵/۰۵/۲۸
الله پاک خیر بدهد شمارا
مناف
مناف
۱۳۹۷/۱۱/۱۱
عالیه ولی چرا قاری عوض نمیشه