مسیرو

مسیرو

نسخه ۱.۰.۵۱
۱۰۰
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

جستجو و مسیریابی آفلاین مترو

 در این اپلیکیشن آفلاین ،  مسافر به راحتی می تواند به سرعت و بدون استفاده از اینترنت و با یک جستجوی چند ثانیه ای از ایستگاههای تعویض خطوط در مسیر مقصد خود مطلع شود و و وقت خود را را با پرسش های مکرر از بقیه  و یا رویت نقشه های نصب شده در مترو به هدر ندهد.

تیم پشتیبانی فنی مترومپ ، با رصد اخبار مترو و اطلاع از زمان بازگشایی ایستگاههای جدید ، سعی دارد ،همزمان با بازگشایی یک ایستگاه ، امکان نمایش آن  ایستگاه جدید را در این اپلیکیشن برای کاربران عزیز فراهم نماید .

حتی الامکان سعی می شود نقشه جدید مترو حداکثر ۲۴ ساعت بعد از افتتاح یک ایستگاه جدید بروزرسانی شود .این اپلیکیشن  در دو نسخه اندروید و ios در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می گیرد. 

استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان می باشد ، آنچه ما را خشنود می کند ، نظرات شما عزیزان است ، لطفا دریغ نفرمایید .

حتماً نظرات شما را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم لطفاً با ایمیل با ما در تماس باشید.

Metrotehranteam@gmail.com 


"مترو"،"مترو تهران"،"نقشه مترو تهران" ،"ایستگاه یاب مترو"،"نقشه تهران"،"مترو ایران"،"مترو" ،"خطوط مترو"،"ایستگاه مترو"،"مترومپ"،"نقشه مترو"،"مترو فرودگاه مهرآباد"،"خط‌های مترو"،"ایستگاههای مترو"،"اپلیکیشن مترو"،"نقشه جدید مترو"،"آخرین نقشه مترو"،"نقشه مترو تهران جدید"  metromap, metro, way, metro way, brt, metro line, metro station, maplogo-enamad logo-samandehi