رمز ساز رفاه

رمز ساز رفاه

نسخه ۲.۲.۳
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

بانک رفاه همواره  ایجاد آرامش و افزایش امنیت در هنگام انجام تراکنش های مالی غیرحضوری مبتنی بر کارت توسط مشتریان ارجمند را از وظایف خود می داندو به منظور:

 - افزایش ضریب امنیت دارندگان رفاه کارت و ارتقای امنیت پرداخت

- کاهش احتمال سوء استفاده سودجویان از کارت های بانک رفاه در تراکنش های غیرحضوری مبتنی بر کارت

و بر اساس الزام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، خدمت جدید "نرم افزاری موبایلی رمز ساز رفاه" را ارائه نموده است.از شما مشتری محترم تقاضا می شود چنانچه هنوز از رمز ثابت (ایستا) استفاده می کنید، در اسرع وقت با مراجعه به خودپردازهای بانک رفاه کارگران و فعال کردن رمز دوم پویا (یکبار مصرف) در تراکنش های بدون حضور کارت، از امنیت بالاتری برخوردار شده و از خدمات درگاه های پرداخت اینترنتی، موبایلی، تلفنبانک و USSD با اعتماد بیشتر و ریسک کمتر استفاده نمائید . همچنین برای آندسته از مشتریان عزیز که امکان استفاده از گوشی هوشمند را برای نصب برنامه مزبور ندارند، بزودی امکانات مناسبی مبتنی بر کدهای دستوری موبایل و یا پیامک معرفی شده و در اختیار قرار خواهد گرفت.

امکان فعال سازی رمز دوم پویا برای کارتهای برداشت از حساب مشتری (انواع رفاه کارت های همراه)  میسر می باشد . این رمزها فقط یکبار و برای 120 ثانیه اعتبار دارد و از اینرو امنیت تراکنش ها را افزایش می دهد . بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رمز دوم یکبار مصرف در همه بانکها از نیمه دی ماه سالجاری برای تمامی تراکنش های بدون حضور کارت به صورت اجباری ، اجرایی خواهد شد .مهم : فعالسازی رمز دوم پویا در بانک رفاه فقط از طریق دستگاههای خودپرداز بانک رفاه و با استفاده از کارت مورد نظر مشتریان بانک قابل انجام است و اعلام هرگونه اقدامی غیر از آن جعلی بوده و در جهت سرقت اطلاعات کارت بانکی مشتریان می­باشد. 

یادآور می­شود جهت دریافت رمز دوم پویا هیچ کجا لازم نیست اطلاعات حساس کارت مثل رمز دوم و CVV2 را وارد نمائید.نظرات کاربران

البرز
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
یعنی ب روز رسانی کنی کار نمیکنه باید حذف کنی دوباره بری درگاه بانک پیامک بگیری بعدهم شاید اس ام اس بیاد چرا این بانک رفاه انقدر ضعیفه؟
رسول
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
خیلی بد
narges
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
اپدیت جدیدش خرابه بالانمیاد! زودتر یکاری کنید لطفا
shayan
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
سلام چرا جدیدا نمیشه با رمز ساز رفاه پرداخت انجام داد هرچی داخل اپ میخوام پول انتقال بدم میگه رمز اشتباه هست برای کسی هم تا حالا اینجوری شده
آرسام
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
اصلا وارد نمیشه
heidar.abrahimy
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
خیلی برنامه ی مسخرس دان نکنید
saeed
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
رمز اشتباه میده نمیشه پول جابه جا کرد جالبه درستش هم نمیکنن مشخصه خدمات به مشتریشون صفر هست
عباس
۱۳۹۹/۱۲/۰۸
رمزهایی که تولید میکند ،همه اشتباه هستند و قبول نمی شوند
gangeh
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
سلام نرم افزار را اپدیت کردم کارنمیکند.وپیغام میدهد.متاسفانه رمزساز،فاه متوقف شده است.
یا زهرا
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
سلام کارت رفاه چرا دیگه باآپ کار نمیکنه ، نمیشه انتقاال وجه انجام داد
آ.ک
۱۳۹۹/۱۰/۰۴
من اپدیت کردم،دیگه اصلا باز نمیشه
TONDAR
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
مشکل داره
ش
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
رمز ساز رفاه بروز کردم مشکل داره میخای واردش بشی برگشت میده از برنامه خارج میشه.