رمز ساز رفاه

رمز ساز رفاه

نسخهٔ ۲.۲.۴
+۵۰۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
رمز ساز رفاه

رمز ساز رفاه

بانک رفاه
نسخهٔ ۲.۲.۴
+۵۰۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۱۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بانک رفاه همواره  ایجاد آرامش و افزایش امنیت در هنگام انجام تراکنش های مالی غیرحضوری مبتنی بر کارت توسط مشتریان ارجمند را از وظایف خود می داندو به منظور:

 - افزایش ضریب امنیت دارندگان رفاه کارت و ارتقای امنیت پرداخت

- کاهش احتمال سوء استفاده سودجویان از کارت های بانک رفاه در تراکنش های غیرحضوری مبتنی بر کارت

و بر اساس الزام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، خدمت جدید "نرم افزاری موبایلی رمز ساز رفاه" را ارائه نموده است.از شما مشتری محترم تقاضا می شود چنانچه هنوز از رمز ثابت (ایستا) استفاده می کنید، در اسرع وقت با مراجعه به خودپردازهای بانک رفاه کارگران و فعال کردن رمز دوم پویا (یکبار مصرف) در تراکنش های بدون حضور کارت، از امنیت بالاتری برخوردار شده و از خدمات درگاه های پرداخت اینترنتی، موبایلی، تلفنبانک و USSD با اعتماد بیشتر و ریسک کمتر استفاده نمائید . همچنین برای آندسته از مشتریان عزیز که امکان استفاده از گوشی هوشمند را برای نصب برنامه مزبور ندارند، بزودی امکانات مناسبی مبتنی بر کدهای دستوری موبایل و یا پیامک معرفی شده و در اختیار قرار خواهد گرفت.

امکان فعال سازی رمز دوم پویا برای کارتهای برداشت از حساب مشتری (انواع رفاه کارت های همراه)  میسر می باشد . این رمزها فقط یکبار و برای 120 ثانیه اعتبار دارد و از اینرو امنیت تراکنش ها را افزایش می دهد . بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رمز دوم یکبار مصرف در همه بانکها از نیمه دی ماه سالجاری برای تمامی تراکنش های بدون حضور کارت به صورت اجباری ، اجرایی خواهد شد .مهم : فعالسازی رمز دوم پویا در بانک رفاه فقط از طریق دستگاههای خودپرداز بانک رفاه و با استفاده از کارت مورد نظر مشتریان بانک قابل انجام است و اعلام هرگونه اقدامی غیر از آن جعلی بوده و در جهت سرقت اطلاعات کارت بانکی مشتریان می­باشد. 

یادآور می­شود جهت دریافت رمز دوم پویا هیچ کجا لازم نیست اطلاعات حساس کارت مثل رمز دوم و CVV2 را وارد نمائید.

نظرات کاربران - ۲،۲۰۳ رأی
۲.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
smts
smts
۱۴۰۱/۰۳/۳۰
جالبه یه برنامه مزخرف دادن بیرون پشتیبانی هم نداره کسی هم پاسخگو نیست
محمد
محمد
۱۴۰۱/۰۳/۲۳
قبل از آپدیت خوب بود ولی الان اصلا کار نمیکنه لطفا مسوولین زودتر پیگیری و مشکل رو حل کنند
سارا
سارا
۱۴۰۱/۰۳/۰۵
برنامه هنگه هیچکدوم از گزینه ها کار نمیکنه😡 چرا اینجوری شده امروز