Angela twins game

Angela twins game

Version 3176-1.0.2
Install +50 K
Category Kids
Size 12 MB
Last Update 2023 October 25
Angela twins game

Angela twins game

RayanTeam
Version 3176-1.0.2
Install +50 K
Category Kids
Size 12 MB
Last Update 2023 October 25
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


انجلای زیبای ما حالا یه خانواده بزرگ داره!

او صاحب دوقلوهای زیبایی شده ولی مراقبت از این دوقلوهای شیطون به اندازه کافی سخت هست ! پس او به کمک شما نیاز داره!

در بازی جدید دخترانه دوقلوهای انجلا باید به آنها کمک کنید تا خانه را تمیز کنند تا همیشه تمیزی و نظم وجود داشته باشد و سپس شروع به مراقبت از بچه ها کنید.

کمی با آنها بازی کنید و سپس به آنها غذا بدهید و محبت کنید تا بچه ها سریع آرام شوند و شروع به خوابیدن کنند. آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست!
همه اسباب بازی ها را در جای مناسب خود قرار دهید و غبارگیری کل خانه را فراموش نکنید. برای غذا دادن به همه بچه گربه های انجلا شیر تهیه کنید و آنها را خوشحال کنید.

گربه محبوب شما آنجلا یک نوزاد جذاب دارد. او نیاز به توجه زیادی دارد، بنابراین او واقعاً به کمک شما نیاز دارد. اول از همه، بچه گربه گرسنه است. در بازی آنلاین غذای کودک نوپا آنجلا برای او صبحانه آماده کنید و به او غذا بدهید. کارهای جالب زیادی در انتظار شما هستند که در آنها به آنجلا کمک می کنید تا از نوزاد مراقبت کند.

از بازی دوقلوهای انجلا لذت ببرید!

بازی، بازی جدید، بازی دخترانه، بازی دخترانه جدید، بازی جدید دخترانه، دخترانه، بازی دخترونه، بازی های دخترانه، ، بازی حیوانات، بازی کودکانه، انجلا، بازی انجلا، بازی بچه، بازی کودک


User Reviews - 346 Rates
3.7 from 5
5
4
3
2
1
پرنیا
پرنیا
2024/01/31
خیلی بازیش بده
حسن
حسن
2023/11/24
سلام بچه‌ها من بیتا هستم اصلاً برنامه‌اش خوب نیست به نظر من نصبش نکنید اونایی هم که گفتن خوبه اصلاً خوب نیست لطفاً خواهش می‌کنم این برنامه رو نصب نکنید واقعاً اینترنت خیلی حروم میشه برای این بازی که بخوایم نصب کنیم و بهتره یه بازی بهتری نصب کنیم با تشکر از شما
کیمیا
کیمیا
2023/11/16
یک ستاره هم براش زیاد الکی همون کارهای که میکنی تکرار میشه