وتل - مشاوره تلفنی دامپزشکی

وتل - مشاوره تلفنی دامپزشکی

نسخه ۱.۱
+۵۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۹
مگابایت
حجم

مشاوره دامپزشکی انلاین وتل

کرونا با اینکه این روزها مشکلات فراوانی را برای جوامع ایجاد کرده اما محاسن زیادی هم داشته بی شک دوران پسا کرونا شباهتی با دوران قبل نخواهد داشت تازه مفهوم خیلی از عادات روزانه را میفهمیم، معنای زمان را درک خواهیم کرد و ارزش وقت ها را بیشتر می دانیم. اپلیکیشن مشاوره تلفنی وتل زاده این دوران طلایی ست. دورانی که اگر چه پر از تهدید بود اما ما جوان‌های این مرز و بوم یاد گرفته ایم که چگونه از دل آتش و خاکستر سیمرغ وار دوباره زاده و بالنده شویم. این روزها همه ما معنای فضای مجازی و اینترنت را درک کردیم اما هیچ وقت به فکر استفاده از آن نبودیم حالا وقت آن است که حرکتی نوین در حرفه دامپزشکی آغاز شود. زمان آن رسیده که دامپزشکی با ابزارهای به روز و مدرن به سمت جلو حرکت کند.

تیم وتل با این تفکرات در شهرستان جم از توابع استان پرافتخار بوشهر شکل گرفت. دیگر لازم نیست اگر حیوان ما مشکلی داشت با صرف هزینه و زمان به مراکز دامپزشکی مراجعه کنیم. دیگر فرقی ندارد در کجای این مرز و بوم زندگی می‌کنیم. آیا دامپزشک در شهر یا روستای ما هست یا نه؟! این یعنی عدالت اجتماعی که همه ما حق استفاده یکسان از امکانات این سرزمین را داریم.

و اما دامپزشکان همراه با این نرم افزار می توانند درآمد خوبی را کسب کنند. در واقع هدف این استارتاپ در کنار حل مشکلی از جامعه، اشتغال‌زایی جهت همکاران دامپزشکی نیز بوده.
وتل ( vetel ) از ترکیب vet یعنی دامپزشک و tel به معنای تلفن تشکیل شده و به معنای دامپزشک تلفنی هست.
یعنی یکسری از دامپزشکان با ارسال درخواست همکاری در سایت vetel.ir و آپلود مدارک مورد نیاز (پس از تأیید صلاحیت) به جمع همکاران مشاور می پیوندند و می توانند به صورت اختیاری در هر زمانی از شبانه روز به صورت آنلاین شده و به سؤالات صاحبین کیس پاسخ داده و در ازای آن حق مشاوره خود را از طریق آپ دریافت نماید.نظرات کاربران

SINA
۱۴۰۰/۰۶/۰۷
خیلی خوبه
نسترن
۱۴۰۰/۰۵/۲۷
عالی کار بلد و حرفه ای بودن
S.gh
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
هزینش خیلی بالاس و حتی یه مشاوره رایگان هم نداره ببینیم کارشون خوبه یا نه