Anesthesia Assistant

Anesthesia Assistant

Version 1.1
In-app Purchases
Install +500
Category Medical
Size 1 MB
Last Update 2015 April 5
Anesthesia Assistant

Anesthesia Assistant

mohammad esmaiel hajinezhad
Version 1.1
In-app Purchases
Install +500
Category Medical
Size 1 MB
Last Update 2015 April 5
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

این نرم‌افزار به منظور آسان ساختن و در دسترس قرار دادن فرمول‌های بیهوشی در اتاق عمل و دیگر بخش‌ها ساخته شده است. شما می‌توانید فرمول‌های درخواستی خود را برای ما بفرستید تا در آپدیت‌های بعدی، در نرم‌افزار قرار داده شود.

این برنامه به منظور تسهیل در القاء و اداره بیهوشی ساخته شده است. برای اینکه پاسخ درستی از این برنامه داشته باشید، لازم است که وزن و سن بیمار به درستی وارد شود. قبل از هر گونه تجویز دارو به بیمار، با متخصص بیهوشی بیمار مشورت کنید.

کار با برنامه
وقتی برنامه را باز می‌کنید، از شما درخواست سن و وزن بیمار می‌کند. با دقت این دو فیلد را پر نمایید. اگر وزن بیمار کمتر از ۱۲ سال باشد، برنامه می‌تواند وزن را تخمین بزند. پس از وارد کردن سن بیمار، وزن تخمینی بصورت یک متن آبی در بالای فیلد وزن، نمایان می‌شود. با لمس آن، وزن تخمینی به داخل فیلد وارد می‌شود. پس از پر نمودن فیلدهای وزن و سن بیمار، دکمه ادامه را بزنید تا به گام بعدی بروید. در گام بعدی، می‌توانید از لیست نمایان شده، یک مورد را بزنید تا به فرمول‌های مربوطه بروید. دقت کنید که علامت قفل به معنای اینست که این آیتم بایستی خریداری شود. با انتخاب یک آیتم، به لیست فرمول‌های مربوطه منتقل می‌شوید. از این لیست فرمول مورد نظر را انتخاب کنید تا محاسبات انجام شود و حاصل آن به شما نمایش داده شود. پس از مشاهده نتیجه، با زدن دکمه شروع مجدد به صفحه اول باز می‌گردید و می‌توانید یک بار دیگر این فرآیند را با فرمول‌های دیگر انجام دهید. دقت کنید که مقدار پیشین در فیلدها بطور پیش فرض قرار گرفته است. اگر مقدار یکی از فیلدها را تغییر بدهید، از اصلاح فیلد دیگر فراموش نکنید.

اصلاح سریع مقادیر سن و وزن بیمار در هر کجا
شما می‌توانید مقادیر سن و وزن بیمار را در تمام مراحل، در نوار بالای برنامه ببینید. اگر متوجه شدید که مقدار ثبت شده نیاز به اصلاح دارد، می‌توانید با لمس بروی اعداد نمایش داده شده در نوار بالا آن‌ها را اصلاح کنید.‌ دقت کنید که حتما دکمه تایید را برای ثبت اطلاعات فشار دهید.

لیست علاقمندی‌ها برای دسترسی سریعتر
در کنار هر آیتم در لیست‌های فرمول‌ها، یک ستاره وجود دارد که با لمس آن روشن می‌شود و با لمس مجدد آن خاموش می‌شود. آیتم‌هایی که ستاره آن‌ها روشن باشد جزوی از لیست علاقمندی‌ها می‌شوند. اگر از نوار بالا، دکمه سمت چپ را بزنید، تنها آیتم‌های ستاره دار نمایش داده می‌شود (به این لیست، لیست علاقمندی‌ها می‌گوییم).

ارسال برنامه به دوستان!
شما می‌توانید برنامه را به دوستان خود ارسال کنید. اگر از نوار بالا دکمه سمت راست را لمس کنید، منوی برنامه ظاهر می‌شود. از منوی برنامه‌، گزینه ارسال را انتخاب کنید. در این صفحه دکمه ارسال مشاهده می‌شود. شما بایستی ابتدا بلوتوث دستگاه مقصد را روشن کنید و آن را قابل مشاهده کنید و سپس دکمه ارسال را بزنید تا برنامه ارسال شود.

ارتقاء برنامه
توجه: حتما ابتدا برنامه کافه بازار را باز کنید و به حساب کاربری خود وارد شوید. تعدادی از فرمول‌های موجود در برنامه، تنها در حالت ارتقا یافته آن قابل استفاده است. برای ارتقاء برنامه از نوار بالا، دکمه سمت راست را لمس کنید تا منوی برنامه نمایش داده شود. از منوی برنامه، گزینه ارتقا برنامه را بزنید. با اینکار به صفحه خرید برنامه ارجاع داده می‌شوید.

User Reviews - 29 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
saman
saman
۱۳۹۴/۱۱/۰۱
خیلی مزخرفه
مهدی پاکدامن
مهدی پاکدامن
۱۳۹۴/۰۴/۱۸
خوب
abbas
abbas
۱۳۹۴/۰۴/۰۲
با سلام خدمت اساتید و دوستان قدیم سازنده ی این برنامه،خسته نباشید و خدا قوت،اما کاش برنامه کاملا رایگان بود ،و البته کامل تر