خوزستان دگر

خوزستان دگر

نسخهٔ ۱.۰.۴۹
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی سفر
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
خوزستان دگر

خوزستان دگر

دانشنامه نقشه ای ایران
نسخهٔ ۱.۰.۴۹
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی سفر
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتراپلیکیشن خوزستان دگر در پاسخ به نیاز و خلا احساس شده به یک اپ جامع، کاربردی، چابک و قابل اطمینان در حوزه گردشگری استان خوزستان طراحی و تولید شده است.استان پهناور خوزستان به عنوان یکی از غنی ترین استانهای ایران از جنبه گردشگری، علاوه بر طبیعت و اقلیمی متنوع، مهد فرهنگها و تمدنهای مختلف و گستره ای وسیع از آثار و میراث ملموس و ناملموس دوره های مختلف تاریخی از دوره های کهن و باستان پیش از اسلام گرفته تا دوره های پر فراز و نشیب و تاریخ ساز ورود و توسعه اسلام و البته تاریخ معاصر و دوره حماسی دفاع مقدس است.در غنای تاریخی و فرهنگی این استان همین بس که اولین و بیشترین تعداد میراث جهانی ثبت شده ایران در یونسکو از مجموع 26 اثر، با رکورد 3 اثر متعلق به استان خوزستان است.

اپ دگر ماموریت دارد آینه تمام نمای جاذبه ها و خدمات گردشگری این استان در کف دستان تمامی گردشگران خوزستان باشد. چه ساکنان استان و چه گردشگرانی که از اقصی نقاط ایران یا جهان به تماشای این گستره دیدنی می آیند.از مهمترین قابلیتهای اپ دگر، قابلیت انتخاب جاذبه ها یا خدمات گردشگری به سه روش متفاوت و کارآمد است:1. بر اساس جستجوی بخشی از نام یا مشخصات

2. بر اساس نقشه شهرستانهای استان و فهرست تفکیک شده مربوطه جاذبه ها و خدمات که توسط فیلترهای مختلفی از جمله نوع، فصل مناسب بازدید و قدمت میتوان نتایج دقیقتری به دست آورد..

3. بر اساس موقعیت مکانی کاربر، شعاع انتخابی و نوع جاذبه و خدمات گردشگری از محل استقرار

همچنین مسیریابی هوشمند از مکان کاربر تا نقطه جاذبه و خدمات گردشگری انتخابی توسط سه تا از معروفترین مسیریابهای جهانی از قابلیتهای پیاده سازی شده در اپ دگر است.

سایر قابلیتهای اپ دگر:

  • ·         نظرسنجی عددی (امتیازدهی) به جاذبه ها و خدمات گردشگری  • ·         معرفی تورهای گردشگری استان  • ·         معرفی تور لیدرهای استانناگفته پیداست که هر حرکت جدیدی در گامهای اول نیازمند بازبینی و اصلاح و استحکام بخشی است. امید است که کاربران و مخاطبان اپ دگر تیم تولید ما را از نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده خود با خبر سازند.

نظرات کاربران - ۶ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پوریاویسی
پوریاویسی
۱۴۰۲/۱۲/۲۲
کسی اطلاعاتی از تیم سازنده این اپلیکیشن دارد؟ چطور میشه باهاشون ارتباط برقرارکرد؟ بنده ایده ای برای بهبود این اپلیکیشن و کمک به صنعت گردشگری استان زیباو بااصالت خوزستان دارم
danamaps
danamaps
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
کامل، امیدوار کننده
noredentewekol
noredentewekol
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
چرا حرم شوش دانیال نبی عکس دارد