مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

نسخه ۲.۲
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۹۱
کیلوبایت
حجم

این برنامه آموزشی-کاربردی به منظور راهنمایی علاقمندان مهاجرت به استرالیا و یا ادامه تحصیل در استرالیا تهیه شده است.
همچنین سیستم خودکار محاسبه امتیاز می تواند به شما بگوید که امکان مهاجرت به استرالیا را دارید یا خیر و با افزودن چه مدارکی می توانید به امتیاز کافی برسید.

این برنامه شامل موارد زیر می باشد:
1- اطلاعات کامل در خصوص نحوه مهاجرت دائم به استرالیا
2- اطلاعات کامل در خصوص نحوه اخذ ویزای تحصیلی و بورس تحصیلی
3- اطلاعات کامل در خصوص نحوه اخذ ویزای شرکت در سمینارها و کنفرانس های استرالیا
4- سیستم محاسبه امتیاز مهاجرت بر اساس اطلاعات شما
5- معرفی انواع ویزاهای استرالیا
6- معرفی کلیه سایت های مرجع در حوزه مهاجرت و تحصیل در استرالیا
7- معرفی کشور استرالیا و اقلیم های آب و هوایی
8- اطلاعات هزینه های یک فرد یا زوج در استرالیا (هزینه های خوراک، مسکن، رفت و آمد، ...)
9- اعلام برخی نکات و پاسخ به برخی سوالات مربوط به مهاجرت
10- سیستم جستجوی اطلاعات
و ...

هدف برنامه: ما در این برنامه قصد داریم نیاز شما را به مشاوره و وکیل مرتفع سازیم و یا حداقل بتوانید از این برنامه به عنوان مشاور استفاده کنید، در این راستا کاستی های برنامه را به آدرس android@parsaranco.ir به ما گوشزد کنید تا بتوانیم برنامه را به مرور کامل تر کنیم.


سوال: این اطلاعات در اینترنت نیز وجود دارد، من چه نیازی به آن ها دارم؟
پاسخ: بله این اطلاعات به صورت پراکنده در اینترنت نیز وجود دارند و توسط سایت های مختلف نیز ترجمه شده و به پارسی نیز موجود هستند. در اینجا چند تفاوت وجود دارد، که این برنامه را از سایت های اینترنتی متمایز می کند.
اول اینکه اطلاعات به صورت متمرکز و یکپارچه در همه حوزه ها (مهاجرت، تحصیل، تابعیت،انواع ویزاها، شناخت استرالیا،...) در کنار هم موجود می باشند.
دوم، سیستم خودکار محاسبه امتیاز که با دریافت اطلاعات شما ، امتیاز و امکان مهاجرت شما را بررسی و اعلام می کند. سایت های وکلا برای این کار از شما وقت مشاوره حضوری می خواهند.
سوم، همراه بودن کلیه اطلاعات در قالب یک نرم افزار روی گوشی تلفن شما باعث می شود هر لحظه بتوانید وضعیت اطلاعات و مدارک خود را بررسی کنید.


توجه 1: پروسه مهاجرت امری است نیازمند دقت و صبر و حوصله، بنابراین به علاقمندان مهاجرت پیشنهاد می کنیم هنگام مطالعه برنامه و انجام امور مهاجرت خود دقت کافی را داشته باشند و همه موارد را به دقت رعایت کنند. همانطور که در برنامه نیز گفته شده هزینه های ارسالی به اداره مهاجرت به هیچ عنوان از طرف استرالیا عودت داده نمیشوند، پس با احتیاط عمل کنید.

توجه 2: دوستان عزیز ما شرکتی نرم افزاری در حوزه تولید نرم افزارهای تحت وب و موبایل هستیم نه وکیل مهاجرت برای اطلاعات این نرم افزار از وکلا و سایت های مهاجرت کمک گرفته شده است لذا لطفا سوالات خود را در خصوص مهاجرت برای ما نفرستید. ما تنها سوالات مربوط به نرم افزار را بررسی می کنیم و اشکالات را برطرف می کنیم. امکان پاسخگویی به سوالات را نداریم.

توجه 3: در نظر داریم بخشی را برای داستان های شما در خصوص مهاجرت و یا وکلای خاص و حرفه ای ایجاد کنیم. برای راه اندازی این قسمت به پیام ها و مطالب شما نیاز داریم. لطفا هر داستان جذاب یا وکیل مناسبی که می شناسید را به ما معرفی کنید. بدیهی است قرار دادن اسم وکلا در برنامه به این سادگی انجام نمی گیرد و حتما تحقیقاتی خواهیم داشت تا بهترین ها را معرفی کنیم.


نکته مهم:
(پیشنهادات، انتقادات)
دوستان عزیز چنانچه هرگونه ضعف در برنامه یا کمبود در اطلاعات ارائه شده، یا پیشنهاد برای بهینه شدن، یا اشکال اجرا در گوشی خاصی را در برنامه می بینید کافی است به آدرس android@parsaranco.ir ایمیل بزنید تا ما به سرعت مورد را بررسی و نسخه اصلاح شده را ارائه کنیم. این کار هم در پیشبرد برنامه موثرتر است و هم ما را در تکمیل برنامه و ارائه نسخه های جدیدتر دلگرم می کند. همچنین می توانید در قسمت اعلام نظرهای بازار ما را از نیازهای خود مطلع کنید و به برنامه خودتان رای دهید تا بتوانیم برنامه را کامل تر کنیم.
پیشاپیش از از حسن نیت و همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.
امیدواریم این برنامه خدمت کوچکی به دوستداران مهاجرت به استرالیا باشد.


اطلاعات مربوطه از وب سایت رسمی مهاجرت استرالیا www.immi.gov.au و سایت های تابعه و کمکی برگردانده شده اند. همچنین با تشکر از وکیل و مشاور زبده مهاجرت آقای حمیدرضا لک که همواره سوالات ما و همه متقاضیان مهاجرت را پاسخگو بوده اند.

دوستداران شما
تیم اندروید استودیو پارساران

logo-enamad logo-samandehi