شگفتی صوت

شگفتی صوت

Version 12
In-app Purchases
Install +1 K
Category Medical
Size 2 MB
Last Update 2014 January 7
شگفتی صوت

شگفتی صوت

amir aleosfoor
Version 12
In-app Purchases
Install +1 K
Category Medical
Size 2 MB
Last Update 2014 January 7
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

<< توجه توجه: دوستان عزیز، چه آنهایی که این برنامه را تازه دانلود کرده اند و چه آنهایی که جهت آپدیت به این صفحه آمده اند اگر از کارایی برنامه راضی هستید لطفا در صفحه ی اول برنامه قسمت ( لطفا این قسمت را حتما بخوانید ) را جهت حمایت مالی کلیک کنید، واقعا ممنونم. >>

شگفتی صوت نرم افزاری جهت صوت درمانی است
ابتدا تمام توضیحات زیر را به دقت بخوانید و سپس به خرید برنامه اقدام کنید.
صوت درمانی
اين روش درمانى ساده‏ترين تعريف را دارد: استفاده از امواج صوت براى شفاى بيمارى‏ها.
تاریخچه شکل گیری این روش چیست؟

امواج صوتى مى‏توانند نيرويى قدرتمند براى خير يا شر باشند، اما اين امواج را در روش صوت درمانى با اين قصد استفاده مى‏كنند كه به بدن انسان كمك كنند تا خود را درمان كند.

اين روش چگونه عمل می کند؟

هر سلول و هر بافت و هر عضو موجود در بدن انسان فركانس ارتعاشى خاص دارد و با به كارگيرى امواج صوتى خاص تأثير مى‏گيرد، تعديل مى‏يابد و يا تغيير مى‏كند. هر ماده‏اى يكسره تا اساسى‏ترين ذرات بنيادى خود، كه آن‏ها را ذرات زير ميكروسكوپى و زير اتمى مى‏نامند، در حالت ارتعاش و نوسان دايمى است. فرآيند زندگى فعال در سلول این است که ميدان‏هاى انرژى منظمی را تولید کنند ولی وقتى سلول به عللى بيمار مى‏شود نوعى آشفتگى در اين كار پديد مى‏آيد.
درمانگران صوت درمانى مى‏گويند همه سلول‏ها و اعضاى بدن ما شبيه قلب عمل مى‏كنند ، و همه بيمارى‏ها در تغيير اساسى فركانس يا ارتعاش انرژى توليدى بدن جلوه‏گر مى‏شوند. اين گونه تغيير مى‏تواند در گروه‏هاى سلولى يا در يك عضو بدن يا در كل بدن جلوه كند. صوت درمانى مى‏كوشد اين ارتعاشات را به حالت عادى بازگرداند.

روش اجرا چگونه است؟

صوت درمانى، دستگاه‏هاى الكترونيك پخش‏كننده امواج صوتى را به كار مى‏گيرد. امواج حاصل از اين دستگاه‏ها را به وسيله يك عرضه‏كننده يا انتقال‏دهنده كه روى عضو نيازمند درمان شخص بيمار قرار مى‏دهند به بدن او مى‏فرستند. چنين است كه فركانس‏هاى نامطلوب مولود بيمارى يا مولد بيمارى باطل مى‏شوند و انرژى‏هاى طبيعى بدن امكان مى‏يابند كه به بازسازى طبيعى بدن و شفاى بيمارى بپردازند. کاربرد
صوت درمانى براى بيمارى‏هاى آرتروز روماتيسمى، فيبروسى‏تيز، مشكلات عظلات، ترك‏ها و اختلالات استخوانى، كشيدگى‏ها و پيچ‏خوردگى‏ها مفيد است.

و اما برنامه ی موجود شامل امکانات زیر می باشد:
1) خود هیپنوتیزم
2) معالجه ی سر درد
3) درمان سردرد در آغاز پرواز هواپیما
4) القای خواب
5) تقویت مطالعه و یادگیری
6) مبارزه با افسردگی
7) رسیدن به آرامش و استراحت مغز
و....

دوستان توجه کنید که تنها کافی است با هدفون به صدای ایجاد شده توسط برنامه در مدت زمان تنظیم شده گوش فرا دهید تا تاثیر برنامه را احساس کنید.
(( نکته ای بسیار بسیار مهم : این یک روش نوین می باشد و بر اساس آمار گیری انجام شده این روش روی 75% افراد تاثیر می گذارد ، اما مدت زمان آن بستگی به خود شما دارد.))
دوستان حتما باید دوره ی مشخص شده در برنامه به اتمام برسد تا به نتیجه ی مطلوب برسید
لطفا همه ی گفتنی های خود را با ایمیل آدرس من در میان بگزارید
amirarcs@gmail.com

User Reviews - 1,297 Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
sab@
sab@
2014/09/13
از سازنده خواهش میشه ی کم بیشتر راجب نحوه استفاده از برنامه توضیح بدن..اینکه فقط گوش بدیم کافیه یا باید به تصویر حتمانگاه کنیم.
fateme_hny96
fateme_hny96
2014/09/02
اینم بگم اول همه ی این چیزا خداست. خداجون عاشقتم
محسن
محسن
2014/01/08
خدا رو از یاد نبرید ! اول توکل به خدا بعد شگفتی صوت
Paxit