آقای میز

آقای میز

نسخه ۱.۶.۸
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم

آپلیکشن آقای میز جهت تسریع در خرید و اطلاع از امکانات محصولات اداری می باشد . شرکت آقای میز با 20 سال سابقه در امور تولید ، پخش و توزیع مبلمان اداری و صنایع چوبی و بالاخص تولید و فروش میز اداری و صندلی اداری صاحب نام می باشد، که از طریق این آپلیکشن می توانید شما به راحتی در آن خرید اینترنتی انجام دهید.


شما می توانید با وارد شدن به قسمت منو با انواع محصولات اداری اعم از صندلی ، مبلمان ، کتابخانه، میز ، ملزومات اداری و همچنین کلیه محصولات اداری آشنا شوید و برای خرید خود وارد بخش مربوطه شوید.به طورمثال مبلمان اداری،


پس از انتخاب نمودن آیکن مبلمان اداری به قسمت بعدی که محصولات در آن به همراه عکس قرار داده شده است وارد شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید.


شما می توانید پس از انتخاب نهایی محصول،  به صفحه توضیحات محصول وارد شوید که تمام امکانات محصول را به همراه جنس و فرم و .. داخل آن درج شده است . سپس برای خرید محصول، آیکن قیمت را لمس می کنید ، که بعد از تایید تعداد صندلی و میز باید حتما قسمت مشخصات فردی را که با ستاره مشخص شده است را پر کنید.


مرحله آخر بعد از پر کردن اطلاعات شخصی، پرداخت مبلغ از طریق درگاه های اینترنتی می باشد و شما با داشتن رمز دوم کارت می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری نمائید.


در آپلیکشن آقای میز آیکونی به نام آفرهای ویژه وجود دارد که اطلاعاتی از آخرین آفرهای موجود در شرکت را خدمت شما اطلاع رسانی می کند و برای خرید ویژه می توانید به این قسمت مراجعه نماید.


در آپلیکشن مسترمیز قسمت تماس باما نیز وجود دارد که با ارائه خدمات 24 ساعته پاسخگو تمام نیاز های شما هستیم و با ارائه پیشنهاد شما جهت ارتقاء کیفیت محصولات خود می کوشیم.


 


 

logo-enamad logo-samandehi