صندوق خانوادگی - مدیریت

صندوق خانوادگی - مدیریت

نسخه ۱.۱
۵۰
نصب فعال
امور مالی
دسته
۳
مگابایت
حجم


*** توجه : نسخه کاربران نیز در کافه بازار موجود است. ***

با استفاده از سامانه صندوق خانوادگی هوشمند که در دو نسخه اندورید و ios منتشر شده است دیگر نیازی به حفظ کردن اطلاعات وام ٬ اقساط ٬ موجودی خود در صندوق و فاکتور ها و … باشید  


با استفاده از این سامانه به راحتی میتوانید اقساط خود را به صورت آنلاین و با استفاده از شبکه بانکی کشور پرداخت نمایید و دیگر کارمزدهای ماهانه بابت انتقال وجه به حساب مدیر صندوق را نپردازید و دیگر نیازی به تماس های مکرر با مدیر جهت هماهنگی برای دریافت وام و یا اعلام پرداخت اقساط نمیباشد و با چند کلیک ساده این اتفاقات به صورت خودکار خواهند افتاد.  


همچنین با استفاده از سامانه میتوانید پیام های خود را به مدیریت ارسال کرده و هزینه های سنگین پیامکی را نپردازید !! 


با استفاده از این سامانه میتوانید وام های گذشته خود را در هر لحظه از شبانه روز چک کنید و تمامی اطلاعات پرداخت ٬ مبالغ و دیگر موارد را چک کنید. همه ی این امکانات فقط با چند کلیک ساده !! همچنین پشتیبانان گروه نرم افزار iSoft به صورت ۷ روز هفته و شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما در سامانه خواهند بود. 


مفتخریم که برای اولین بار در ایران از این سامانه رونمایی کرده ایم.  جهت مطالعه بیشتر و دریافت اطلاعات تکمیلی به وب سایت : 


https://smartfamilyfund.ir مراجعه نمایید و یا با بخش فروش با شماره 05142255377 تماس حاصل فرمایید 


** توجه : به زودی بخش قرعه کشی نیز به سامانه افزوده خواهد شد. ** *** توجه : برای استفاده از این سامانه مدیریت صندوق باید نسخه مدیریت نرم افزار را خریداری کرده و اعضا را به صندوق دعوت نماید تا امکان استفاده اعضا از نرم افزار وجود داشته باشد. ***  آدرس وب سایت : https://smartfamilyfund.ir logo-enamad logo-samandehi