ضامن _ صندوق های قرعه کشی خانگی

ضامن _ صندوق های قرعه کشی خانگی

نسخه ۳.۰.۳
۱
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۸
مگابایت
حجم

آیا می دانید مدیریت صندوق قرض الحسنه خانوادگی به چه صورت باید اداره شود؟

همانطور که می دانید با استفاده از وام های قرض الحسنه می توان بسیاری از مشکلات مالی را برطرف نمود. برای اینکه شخصی از بانک وام بگیرد به ضامن و بسیاری از مدارک و اسناد نیاز دارد که این امر برای برخی امکان پذیر نیست و همچنین ممکن است بسیار زمان بر و دردسر ساز باشد.

به همین خاطر برخی افراد ایده صندوق قرض الحسنه خانوادگی را ارائه دادند. این نوع صندوق ها می تواند شامل اعضای خانواده ، ساکنان یک محله و… باشد که حتما تا به حال با برخی از این صندوق ها آشنا شده اید و روند کار آن ها را می دانید.

اگر به درستی مدیریت صندوق قرض الحسنه خانوادگی انجام گیرد بسیاری از مشکلات مردم حل خواهد شد. بنابراین نحوه مدیریت بر این صندوق ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

با برقراری اعتماد بین روابط انسانی جای سوالی برای رفتار و اهداف آدم‌ها وجود ندارد. حتما وقتی خواهر یا برادرتان بخواهد از شما پولی بگیرد خیلی بهتر به او کمک خواهید کرد تا یک فرد قریبه و یا همکار، وقتی فرزندتان درخواست پول تو جیبی دارد، تمام تمرکز شما به این است که هر چه زودتر نیازش برطرف شود. در این شرایط است که تنها با اعتماد می توان بسیاری از دغدغه ها را برطرف کرد.

حالا از یک زاویه‌ی به این مسئله نگاه می کنیم، ممکن است روزی برای دریافت وام به بانک می‌روید. بانک نیز طبق مقرراتی که دارد، لیست بلند بالایی از مدارک مورد نیاز به شما می‌دهد. البته که این کار طبیعی است. چرا؟ چون بانک شما را نمی شناسد و نمی تواند به شما اعتماد کند.

logo-enamad logo-samandehi