قرعه کشی فامیلی

قرعه کشی فامیلی

نسخه ۵.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۳۵
کیلوبایت
حجم


بسم الله الرحمن الرحيم

توجه.. توجه...!

با توجه به گزارش یکی از کاربران محترم مبنی بر عدم فعال شدن برنامه پس از پرداخت و عدم امکان رفع مشکل برنامه توسط اینجانب، برای ارتقاء برنامه به نسخه کامل نیاز به پرداخت هزینه ای نیست و کاملا رایگان می باشد. این مشکل فقط در تعداد محدودی از اندروید ها رخ می دهد. از مشکلات پیش آمده برای بعضی از هموطنان گرامی در حین کار با این برنامه واقعا عذر خواهم. حلال بفرمایید.

------------------------------------------------------------------

کيست که به خدا قرض الحسنه دهد ، تا خدا بر آن چند برابر بيفزايد؟ خدا تنگدستي دهد و توانگري بخشد و شما به سوي او باز مي گرديد.

(قرآن کريم ، سوره البقرة ، آيه : 245 )حتما شما نيز يا در حداقل يکي از اين قرعه کشي هاي دوره اي عضو يا از وجود آن ها با خبر هستيد . اين برنامه با قابليت هاي ويژه خود امکان مديريت آسان اين قرعه کشي ها رابراي شما فراهم مي کند.

قرعه کشي فاميلي برنامه اي است کاربردي براي مديريت قرعه کشي هاي دوره اي شما.

با استفاده از اين برنامه ديگر نيازي به نوشتن نام اعضاء بر روي کاغذ و مقابله با مشکلات نگهداري از آن ها نيست. نتيجه قرعه کشي بدون دخالت انساني و کاملا اتفاقي تعيين مي شود و جاي هيچ گونه شک و ترديدي وجود نخواهد داشت !!!

کافی است تا گروهي با يک عنوان مشخص و يک مبلغ پايه براي هر سهم تعيين کرده و پس از آن نسبت به درج اسامي شرکت کنندگان در آن اقدام نماييد.


مهم نيست که قرعه کشي شما از مدت ها قبل شروع شده باشد. امکان انتخاب تعداد سهام کل و تعداد سهام برنده شده هر شخص وجود دارد و از اين رو مي توان ادامه روند قرعه کشي را با استفاده از اين برنامه انجام داد.


اميدواريم اين برنامه در کسب رضايت شما موفق عمل نمايد.


ويژگي هاي برنامه :

- مديريت آسان گروه ها و سهام اعضاء
- داشتن رمز عبور براي دسترسي به برنامه
- رابط کاربري زيبا و ساده


 

logo-enamad logo-samandehi