همکدسازی تلفن ثابت استان گلستان

همکدسازی تلفن ثابت استان گلستان

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

با توجه به تغییر پیش کد و شماره های تلفن ثابت در قالب طرح همکدسازی ، در برخی موارد مشاهده می شود که اشخاص آگاهی کامل از روند تغییر شماره ها ندارند لذا در این خصوص این نرم افزار دارای بخش های گوناگون جهت تسهیل این مشکل می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد.

- تماس مستقیم (رایگان) : توسط این گزینه می توان با وارد کردن شماره به همراه پیش کد قبل از همکدسازی ، اقدام به شماره گیری کرد. نرم افزار به صورت اتوماتیک تغییرات لازم را روی شماره اعمال و اقدام به تماس با شماره ی جدید می نماید.

- اصلاح شماره های مخاطبین (فعالسازی پس از پرداخت درون برنامه ای) : به راحتی تمامی شماره های ذخیره شده در دفترچه مخاطبین را که دارای فرمتی قبل از همکدسازی هستند، یکبار برای همیشه به فرمت جدید اصلاح و ذخیره می کند.

- پشتیبان گیری و بازگرداندن پشتیبان از لیست مخاطبین : توصیه می گردد قبل از هرگونه اقدام به تغییر اطلاعات دفترچه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات توسط گزینه پشتیبان گیری، ایجاد و درصورت بروز هرگونه تغییرات ناخواسته فایل پشتیبان را با استفاده از گزینه بازیابی پشتیبان، به حالت قبل برگرداند.امتیاز 5 ستاره موجب دلگرمی خواهد شد.
-
تغییر کدهای مربوطه مستقیما از مخابرات مراکز دریافت گردیده است. در صورت مشاهده اشتباه در تغییر کد ، پیش کد مربوطه را به همراه فرمت صحیح به ایمیل ارسال کنید تا موارد در بانک اطلاعاتی اصلاح و انتشار یابد.
-
رایگان بودن نرم افزار صرفاً برای 10 تماس به منزله ی تست کارکرد صحیح بوده و در صورت رضایت از عملکرد و نیز برای استفاده از سایر قسمتهای نرم افزار چون اصلاح مخاطبین - تهیه ی نسخه ی پشتیبان و نیز بازگردانی نسخه ی پشتیبان مبلغ ناچیز 1500 تومان جهت حمایت مالی و نیز رفع محدودیتهای موجود از طریق پرداخت درون برنامه ای انجام می گیرد.
-مزایای خرید درون برنامه ای نرم افزار :
- یکبار خرید برای همیشه
- استفاده از همه نسخه ها بصورت مجزا فقط با یک پرداخت
- استفاده از بسته های بروز رسانی و رفع ایرادهای احتمالی
- دریافت نسخه ی کامل طرح همکدسازی به صورت رایگان برای خریداران محترم پس از اجرای طرح در کلیه ی استانهای کشور و تجمیع داده ها.با تشکر از انتخاب شماکلمات کلیدی (برچسب ها) : همکدی ، هم کد ، همسان سازی ، تلفن ثابت ، طرح ، هم کدسازی ، هم کدی ، مخابرات ، همکد ، تماس ، مخاطبین ، اصلاح ، تغییر کد

logo-enamad logo-samandehi