کتاب جامع فرش ماشینی و موکت

کتاب جامع فرش ماشینی و موکت

نسخه ۲.۰
۲۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۸
مگابایت
حجم

نسخه الکترونیک کتاب جامع فرش ماشینی و موکت و صنایع وابسته جهت استفاده در موبایل های اندروید نسخه 2.2 به بالا توسط کانون آگهی و تبلیغات آوانگار تهیه گردیده است. این نرم افزار مشتمل براطلاعات بیش از7000 فروشنده و حدود 1000 تولید کننده فرش ماشینی و موکت در سراسر کشورمی باشد.

این نرم افزار دارای 2 بخش اصلی شامل اطلاعات فروشندگان فرش ماشینی و موکت و صنایع وابسته و همچنین اطلاعات تولید کنندگان می باشد. همچنین اطلاعات مندرج در بخش فروشندگان به ترتیب بر اساس نام استان، نام شهرستان، نام واحد صنفی و بر اساس حروف الفبا تنظیم گردیده اند. اسامی تولید کنندگان نیز بر اساس نام استان و اسامی شرکتهای تولیدی درج گردیده اند. بخش جستجوی پیشرفته نرم افزار نیز جهت جستجوی آسان تر واحد های تولیدی و صنفی در اختیار کاربران گرامی قرار گرفته است.
جهت جستجوی نام واحد فروشنده یا تولید کننده در بخش جستجو ابتدا یکی از دو بخش فروشندگان یا تولید کنندگان را انتخاب نمایید. سپس استان مورد نظر را انتخاب کرده و در بخش کادر جستجو نام فرد یا نام واحد تولیدی مورد نظر را تایپ نمایید و سپس بر روی دکمه جستجو کلید کنید. در نتایج جستجو در صورت مشابهت اسامی یک یا چند نام نمایش داده میشود که با کلیک بر روی هریک از آنها اطلاعات تماس آن به صورت کامل نمایش داده می شود.
دراین راستا کوشش شده تا اطلاعات مندرج دراین نرم افزار ضمن داشتن صحت اطلاعات، مرجع معتبری برای استفاده کنندگان از آن باشد. البته باید پذیرفت به علت ضعف آماری واطلاعاتی موجود در کشوردر مواردی به دلیل جابجایی های واحدهای صنفی و تولیدی استیجاری وعدم اطلاع رسانی واحدهای مربوطه به اتحادیه های صنفی درزمینه تغییرات نشانی و تلفن، درمواردی خطای احتمالی در اطلاعات نرم افزار دیده شود که امیدواریم این نقیصه در نسخه های بعدی، باهمکاری بیشتر اتحادیه های صنفی سراسر کشور رفع گردد.
ازکلیه عزیزانی که دراین نرم افزار نام و نشانی آنان درج نگردیده و یا احتمالا با خطا و لغزش احتمالی درج گردیده است پوزش میخواهیم و درخواست می نماییم ضمن تماس با روابط عمومی کتاب جامع، اطلاعات واحد صنفی، تولیدی وخدماتی خود را اطلاع داده تا در ویرایش های بعدی کتاب و نرم افزار، شما نیز در جمع خانواده بزرگ فروشندگان و تولید کنندگان فرش ماشینی وموکت وصنایع وابسته همراه باشید.
برنامه نویسی، توسعه و پشتیبانی توسط کانون آگهی و تبلیغات آوانگار

logo-enamad logo-samandehi