بازار خودرو - خرید فروش خودرو

دسته خرید
نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۲٫۱ مگابایت
نسخه 3.0

توضیح

جهت سهولت هموطنان گرامی که قصد خرید و فروش اتومبیل دارند اپلیکیشن بازار خودرو طراحی و منتشر گردیده است.


با استفاده از اپلیکیشن بازارخودرو دیگر نیازی به حضور در مراکز خرید و فروش خودرو ندارید.


سامانه بازارخودرو با اطلاعاتی که فروشندگان ثبت مینمایند، امکان جستجو بر اساس برند و نوع خودرو را با جزییات کامل در اختیار خریداران قرار میدهد.


خریداران محترم میتوانند با استفاده از فیلتر پیشرفته که در این سامانه تعبیه شده است برند و نوع و سال و رنگ و سایر جزییات مورد نظر خود را فیلتر نموده و اتومبیل مورد نظر خود را جهت خرید انتخاب نمایند.


درج اطلاعات اتومبیل فروشی در سامانه بازارخودرو بسیار ساده میباشد و از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت همزمان امکان درج و مدیریت اتومبیل های فروشی وجود دارد.


 


 


خرید خودرو ، فروش خودرو ، قیمت خودرو

تغییرات آخرین نسخه

بهبود رابط کاربری

دسترسی‌ها

  • ir.itrasaneh.bazarkhodro.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

خرید و فروش ماشین - بازار خودرو زیر ذره بین

بازار خرید و فروش خودرو بدون وجود واسطه ها رونق چندانی ندارد اما وجود همین دلال ها و واسطه ها باعث شده که نرخ ها برای خریدار افزایش و برای فروشنده کاهش یابد و در این میان سود اصلی عاید اشخاصی به جز خریدار و فروشنده شود. با روی کارآمدن اپلیکیشن هایی تحت عنوان نیازمندی های اینترنتی، بازار خودرو نیز همانند بقیه کالاها دچار تغیر و تحولات مفیدی شد. اما بدون شک نرم افزاری که به صورت تخصصی به خرید و فروش ماشین بپردازد، در این زمینه کارآمدتر خواهد بود. اپلیکیشن " بازار خودرو " که در این پست قصد بررسی آن را داریم، جایی است که آگهی های مربوط به خودروهای فروشی را در معرض دیدِ خریداران می گذارد. در ادامه برای برسی این اپلیکیشن با ذره بین همراه باشید.