همشاگردی

همشاگردی

نسخهٔ ۱.۰۵.۲۲
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۴۵ مگابایت
حجم
همشاگردی

همشاگردی

گروه نرم افزاری همشاگردی
نسخهٔ ۱.۰۵.۲۲
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۴۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

همشاگردی یک اپلیکیشن آنلاین برای تسهیل کار آموزش و پرورش و کنترل وضعیت تحصیلی و انضباطی دانش آموزان است.

تفاوت عمده همشاگردی نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه این است که تقریباً تمامی امکانات مورد نیاز در این اپلیکیشن فراهم شده است و در اکثرموارد نیازی به ابزار های جانبی همچون وبسایت نیست.

از جمله امکانات همشاگردی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

١) پیام رسان: امکان ارتباط آسان دانش آموز و والدین با معلمان و مدیر مدرسه بدون نیاز به دانستن شماره تلفن مخاطب

تقسیم بندی پیام های مربوط به هر یک از مدارس و همچنین پیام های مرتبط با هر کدام از فرزندان یک خانواده در حساب‌های کاربری مجزا یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد همشاگردی است.

2) ثبت حضور غیاب، نمرات و موارد انضباطی: امکان ثبت موارد ذکر شده توسط معلم و مشاهده تمامی موارد توسط والدین دانش آموز و مدیر مدرسه

٣) تکالیف آنلاین: معلمان عزیز می توانند تکالیفی را برای دانش آموزان مشخص کنند و پاسخ‌های دانش‌آموزان را به صورت مجزا برای هر تکلیف ببینند، همچنین والدین و مدیر مدرسه نیز می‌توانند پاسخ‌های دانش‌آموز را مشاهده کنند.

۴) امتحانات آنلاین: امکان تعریف امتحان آنلاین در روز و ساعت مشخص شده توسط معلم و مشاهده وضعیت پاسخگویی دانش آموز توسط مدیر مدرسه و والدین

۵) استفاده همزمان چند کاربر از یک تلفن همراه : وجود چند گوشی تلفن همراه برای استفاده از یک اپلیکیشن برای دانش آموزان خانواده یکی از اصلی ترین مشکلات در خانواده ها بوده است که همشاگردی این مشکل را برطرف کرده است.

۶) وجود نسخه نمایشی در همشاگردی: از دیگر مزیت های همشاگردی وجود نسخه نمایشی و نسخه اصلی در یک اپلیکیشن است با نصب همشاگردی و ورود به نسخه نمایشی می توانید امکانات همشاگردی را مشاهده کنید.

جهت ارتباط با تیم همشاگردی و ارائه نظرات پیشنهادات و انتقادات می توانید از طریق پست الکترونیک info@hamshagerdi-app.ir اقدام نمایید.

نظرات کاربران - ۱۲ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرعلی
امیرعلی
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
برنامه حرفه ای و عالی
راز
راز
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
عالیه عالیه...
A_A
A_A
۱۴۰۰/۰۵/۰۱
واقعا عالیه