همکلاسی

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۲٫۵ مگابایت
نسخه 2.0

توضیح

همکلاسی یک برنامه موبایله که هر چیزی که برای درس خوندن نیازدارید داخلش هست . شب امتحانه و میخوای که نمونه سوال های اون امتحان را دانلود کنی و یا کنکوری هستی و دنبال جزوه های خوب و عالی میگردی و یا دنبال حل تشریحی سوال های کنکور سال های قبل هستی و  یا خیلی چیزهای دیگه  که برای این که درس بخونی لازم داری  ، همه ی این چیزها توی همکلاسی پیدا میشه . همه چیز توی گوشیته و دیگه لازم نیست هزار تا سایتو بالا و پایین کنی تا اون چیزی را که میخوای گیر بیاری . تازه هر چیزی هم که پیدا نکردی به ما بگو چند ساعته برات آماده میکنیم .


 


خوب حالا چیا توی همکلاسی پیدا میشه ؟


1.بانک کامل امتحانات داخلی مدارس و امتحانات نهایی ( هر روز توی 3 نوبت  آپدیت میشه ) : ما داریم با چند تا از بهترین مدرسه های ایران که توی سطح های مختلف علمی هستن همکاری میکنیم . این بخش به خاطر تعداد زیاد امتحانات هر روز توی 3 نوبت به روز رسانی میشه تا ما مطمئن باشیم که شما کاملترین بانک نمونه سوالات امتحانی را داشته باشید .


 


2. جزوه های کنکوری از بهترین دبیرهای کل کشور : ما توی همکلاسی تمرکزمون را گذاشتیم روی کیفیت و این باعث میشه که چیزهایی را که هیچ جا نمیتونید پیدا کنید را توی همکلاسی پیدا کنید . همکلاسی با همکاری خیلی از دبیرهای درجه یک کشور میخواد بهترین جزوه های کنکوری را برای شما آماده کنه .تموم جزوه ها توی یک دسته بندی بی نظیر ارائه شدن تا بتونید بهترین انتخاب را داشته باشید . یک سری جزوه های توپ هم هست که به مرور وارد برنامه میشن و اگه ببینیدشون از تعجب شاخ درمیارید . این بخش هم هر روز با کلی جزوه درجه یک به روز رسانی میشه .


 


3. بانک کامل کنکور های سراسری سال های گذشته + پاسخ تشریحی اون ها :  از سال 90 به این طرف هر چی کنکور برگزار شده ، سوال هاش + پاسخ تشریحی اش توی برنامه هست . این پاسخ های تشریحی دو حالت دارن :


  *پاسخ تشریحی همه دروس : حل شده توسط موسسه های بزرگ آموزشی


  *پاسخ تشریحی درس ها به صورت جداگانه :  توی این حالت سوالات هر درس توسط معلم اون درس حل شده .


 


و خیلی چیزهای دیگه که خودت میتونی بری توی برنامه و نگاهشون کنی


 


خبر خوش اینه که همه چیز توی همکلاسی رایگانه و بابت این همه امکانات هیچ هزینه ای نمی خواهید بکنید !!!.پس این برنامه را بین دوستاتون پخش کنید تا همه با هم از این امکانات عالی استفاده کنیم.


در ضمن آپدیت های خیلی بزرگی توی راه هستن ...


#تیم_همکلاسی


تغییرات آخرین نسخه


  • بهبود در برخی موارد گزارش شده توسط کاربران

  • افزایش سرعت برنامه


دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن رایگان هم‌کلاسی

با نزدیک شدن امتحانات همه به دنبال راهی برای برای به دست آوردن نمونه سوالات مدارس مختلف و... هستند. همه کسانی که شب امتحان به یاد درس خواندن می‌افتند باید راه چاره‌ای داشته باشند تا کمی از میزان استرس خود بکاهند و حساب شده عمل کنند. اکثر افرادی که غول نه‌چندان بزرگ کنکور را پیش رو دارند تنها به حل کردن و تحلیل کنکور سال قبل خود نمی‌نشینند و چندین دوره آزمون‌های سراسری را آزمایش و آنالیز می‌کنند.

معرفی اپ همکلاسی؛ بانک تست کنکور و سوالات امتحانی برای مقطع دبیرستان

اپلیکیشن رایگان همکلاسی جایی است که برای مقاطع اول، دوم، سوم و چهارم دبیرستان در تمام رشته ها نمونه سوالات امتحانی پیدا می کنید. حتی اگر کنکوری هستید هم می توانید تست های کنکور سال های گذشته را در این اپلیکیشن بیابید.