ساخت کتاب آندوریدی به زبان B4A

ساخت کتاب آندوریدی به زبان B4A

نسخه ۱.۰.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

                                        برنامه نویسی آسان شد!


اگر میخواهید ظرف چند روز اولین کتاب آندرویدی خود را بسازید و از آن کسب درآمد نمایید پس در انتخاب این برنامه لحظه ای تردید نکنید. با این برنامه قادر خواهید بود که پایه های برنامه نویسی به زبان آندورید را یادبگیرد و هر چه سریعتر برنامه خود را روانه بازار سازید.


عده ای زیادی میخواهند برنامه نویسی کتاب آندرویدی را شروع کنند اما دقیقا نمیدانند چه کنند! ما به شما کمک خواهیم کرد که به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید.


پس اگر می خواهید برنامه نویسی شوید همین الان شروع کنید. با دانلود این برنامه به خودتان خواهید گفت کاش زودتر این برنامه را می دیدم.


در این برنامه اصول اساسی ساخت کتاب آندرویدی با نرم افزار Basic4Android ارائه شده است و با یادگیری گام گام، شما را برای ساخت کتاب آماده می کند.


این آموزش به موارد اولیه و ابتدایی کاربا نرم افزار B4A (که در بیشتر نرم افزارهای مشابه وجود دارد)، مثل: نصب نرم افزار، ایجاد ارتباط بین شبیه ساز و B4A،ایجاد لایوت و فرآخوانی آن، ایجاد انواع viewها و کاربا آنها و ... نمی پردازد، بنابراین استفاده کنندگان از این آموزش باید با اصول اولیه کار با B4A آشنا باشند.


با مطالب این آموزش شما قادر خواهید بود طی چند روز کتاب آندرویدی خود را که بر اساس دیتابیس است، بسازید و وارد بازار نمائید.


در این آموزش سعی شده تا حد امکان توضیحات کامل و مفصل باشد تا نکته مبهمی باقی نماند و با کمک آن شما می توانید موارد زیر را یاد بگیرید:


آموزش ساخت دیتابیس با دو نرم افزار پر کاربرد


آموزش ساخت صفحه اسپلش (Splash)


آموزش ایجاد ارتباط بین دیتابیس و B4A و خواندن مطالب دیتابیس


آموزش لود کردن مطالب طولانی دیتابیس


آموزش ساخت قسمت جستجو


آموزش اشتراک گذاری مطالب


آموزش ساخت قسمت علاقه مندی


آموزش قسمت خروج از برنامه


**** توجه داشته باشید که سورس های برنامه در وبلاگ قرار داده شده است. در صورت نیاز میتوانید از آن استفاده نمایید.****


*** در ضمن هر گونه مشکل یا سوالی داشتید میتوانید از طریق ایمیل یا وبلاگ اقدام فرمایید.***


امیدواریم این آموزش بتواند رضایت شما را جلب نماید.

logo-enamad logo-samandehi