های هالیدی

های هالیدی

نسخه ۳.۱۴.۱۵ beta
۵
هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۳
مگابایت
حجم

نرم افزار جستجوگر پرواز های هالیدی

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که برای خرید بلیط هواپیما جست و جوی زیادی در آژانس های هواپیمایی انجام داده باشید و موفق به پیدا کردن بلیط موردنظر در زمان دلخواه، قیمت مناسب و … نشده باشید، این وظیفه را نرم افزار HiHoliday می تواند به راحتی انجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن بلیط موردنظر را پیدا کرده و شما به سوی رزرو بلیط هدایت کند.
عملا جست و جوی تک تک آژانس ها برای یافتن بلیط موردنظر کاری بس دشوار و وقت گیر است جست و جو گر پروازهای چارتری HiHoliday این مشکل را برای شما مرتفع کرده و بلیط های یافته شده از 400 آژانس هواپیما یی را به صورت تفکیک شده و مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.

آشنایی با نرم افزار

نرم افزار پرواز های HiHoliday از طریق یک ربات جست و جو گر که به صورت 24 ساعته در حال گشت زنی در سایت های آژانس های هواپیمایی است ارزانترین قیمت بلیط ها را یافته و به صورت ظاهری کاربرپسند در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار به صورت 24 ساعته بلیط های موردنظر را از 400 آژانس هواپیمایی جمع آوری کرده و پس از تجزیه و تحلیل کردن اطلاعات آنها را در اختیار کاربران قرار می دهد.

آینده نرم افزار

سامانه HiHoliday در حال حاضر نرم افزار مختص پرواز های ایرلاین های داخلی و برخی مسیرها با ایرلاین های خارجی می باشد، در آینده ی نه چندان دور امکان مشاهده پرواز های سیستمی، لیست هتل ها، تورهای مسافرتی و جاذبه های توریستی نیز از طریق این سامانه در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

ویژگی های این نرم افزار

1. این نرم افزار فقط در ورژن های 4 به بالا در آندروید قابل نصب می باشد.

2. این نرم افزار برای ارایه خدمات نیاز به اینترنت دارد.

3. جست و جوی بلیط و ارایه آژانس های هواپیمایی چارتر کننده در نرم افزار پیاده سازی شده است.

4. جست و جوی شما در میان اطلاعات بیش از 400 آژانس هواپیمایی انجام می گیرد.

5. امکان ثبت نام در این سامانه حتی از طریق برنامه موبایل امکان پذیر است.

6. اطلاعات پروازی این نرم افزار در کمترین زمان به روز رسانی می شود.

7. در صورتی که بلیط مورد نظر خود را یافتید باید توجه کنید که این برنامه هیچ گونه فروشی نداشته و فقط آژانس های ارایه دهنده بلیط را معرفی می کند و شما می توانید جهت خرید بلیط خود با آژانس مربوطه مکاتبه کنید

logo-enamad logo-samandehi