سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور

سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور

نسخه ۵
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

تبلیغات یعنی دیده شدن ، ما کمک میکنیم تا بهتر دیده شوید.

تعریف تبلیغات به زبان ساده :

تبلیغات آگهی‌ نمایشی‌ است‌ كه‌ به‌ وسیله‌ یك‌ شخص‌ یا یك‌ مؤ‌سسه‌ معین‌ انتشار می‌یابد و هدف‌ آن‌ نفوذ در عقاید و اعمل‌ مردم‌ است‌ .

حتما بارها این جمله "" تبلیغات هزینه نیست سرمایه است "" را شنیده اید و آیا تا بحال به این موضوع توجه کرده اید که چرا شرکتهای معروف دنیا مانند : کوکاکولا ، پپسی ، آدیداس ، نایکی ، مک دونالد و ... که به نوعی نام و نسان تجاریشان در اذهان عمومی جای خود را باز کرده اند دست از تبلیغات برنداشته و همچنان به هر طریق و هر ترفندی مشغول تبلیغات ، تبلیغات و باز هم تبلیغات هستند ، دلیل این موضوع شعار ماست :

تبلیغات یعنی دیده شدن ، ما کمک میکنیم تا بهتر دیده شوید.

با استفاده از برنامه 118ejob.ir میتوانید اطلاعات  مشاغل هر منطقه و ناحیه ای را بصورت  آنلاین بررسی و اطلاعات کسب و کار و حرفه خود شامل وکلا ، آموزش ، خدمات ، محصولات ، هتلها ، رستوران ، کافی شاپ ، املاک ، دکوراسین ، مبلمان ، صنعت ، خدمات ، اتومبیل ، استخدام ، نیازمندی و.. تمام مشاغل را ثبت کنید.

  ثبت آگهی  در سامانه 118ejob.ir  رایگان  بوده و علاوه بر امکان بازدید در اپلیکیشن سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل ، در وبسایت ما نیز به آدرس www.118ejob.ir هم با امکانات نمایش نقشه و سایر امکانات جانبی سامانه قابل نمایش است .

شما میتوانید ضمن ثبت آگهی خود در سامانه بصورت ویژه از مزیت ثبت آگهی کسب و کار خود در موتورهای جستجوی گوگل و یاهو و بینگ نیز بهره مند گردید .

 

گستره فعالیت ما تمام مناطق کشور عزیزمان ایران میباشد .

جلوتر از دیگران حرکت کنید .

با تشکر

سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور

www.118ejob.ir

 

logo-enamad logo-samandehi