Eat 504

Eat 504

نسخه ۱.۰.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

اهمیت کتاب 504 واژه

عمده کاربرد و اهمیت کتاب 504 به مرجعیت آن در آزمونهای رسمی، مانند کنکور زبان و کارشناسی ارشد و آزمونهای EPT ,MSRT و... برمی‌گردد.

تجربه نشان داده است که این کتاب در کنار کتاب 1100 واژه در میان منابع مهم آزمونهای زبان سازمان سنجش قرار دارد.

البته از زاویه دیگری نیز می‌توان به این موضوع نگاه کرد. در واقع، حتی اگر خود کتاب را به عنوان منبع اصلی در نظر نگیریم، سطح زبانی مورد نظر طراحان کنکور کمابیش با این کتاب هماهنگ است و لذا یاد گرفتن و مطالعه آن ضروری است.


فواید کتاب 504 واژه ضروری

کتاب 504 واژه علاوه بر اینکه در آزمونهای مختلف کاربرد دارد، برای همه افرادی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند نیز می‌تواند سودمند باشد. از آنجایی که این کتاب علاوه بر لغات به مثال و تمرین نیز مجهز شده، می‌تواند به تقویت دانش زبانی علاقمندان به زبان انگلیسی کمک کند. به علاوه، همانطور که مولف کتاب در بخش مقدمه یادآور می‌شود، یکی از مهم‌ترین ویژگیها و فواید کتاب 504 واژه ضروری این است که هر کلمه جدید، بارها و بارها در سراسر کتاب تکرار می‌شود تا فراگیر فرصت بیشتری برای آشنایی با آن پیدا کند.


در مورد نرم افزار

هر واژه شامل تلفظ صحیح صوتی و تعریف و مترادف و ۳ مثال با ترجمه فارسی آن میباشد. و مهمتر از همه معنی هر کلمه با روش تداعی آموزش داده میشود.

هر درس شامل یه ردینگ میباشد که ۱۲ واژه اصلی هر  درس برای بخاطر سپاری بیشتر در آن بکار رفته است.

و همچنین در پایان درس  آزمون تستی بصورت آفلاین گنجانده شده.

از مهمترین ویژگی این نرم افزار قسمت خود ارزیابی آن میباشد که کاربر میتواند طبق دروسی که مطالعه کرده درسهای خود را انتخاب کند و از خود آزمون بگیرد.

logo-enamad logo-samandehi