selection_Political

selection_Political

Version 1.0
500
Active installs
Tools
Category
5
MB
Size

حتما برای شما پیش آمده است که برای استخدام شدن در شغل مورد علاقه تان در آزمون شرکت کنید و بعد برای مصاحبه از شما دعوت شود. حتما می دانید در صورتی که اطلاعات و آگاهی شما از مسائل روز و سوالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می شود کافی نباشد، متاسفانه شغل مورد علاقه تان را به راحتی از دست می دهید حتی اگر در کارتان حرفه ای باشید. پس شما نیاز دارید با تمام سوالاتی که در آزمون های مصاحبه از شما پرسیده می شود آشنایی کامل داشته باشید.
برای این منظور مجموعه ای بی نظیر از تمام سوالاتی که امکان طرح آن ها در آزمون مصاحبه وجود دارد را طی دو نرم افزار آماده کرده ایم که یکی شامل سوالات مربوط به احکام اسلامی و دیگری شامل سوالات مربوط به سیاسی و اجتماعی می باشد. در این نرم افزارهای فوق العاده، سوالات در گروه های مختلف طبقه بندی شده است. این مجموعه شامل بیش از 1000 سوال مهم و اساسی مطرح شده در آزمون های مصاحبه است. با استفاده از این برنامه می توانید با اعتماد به نفس کامل در جلسه مصاحبه شغل مورد علاقه تان شرکت کنید و آینده کاری خود را تضمین نمایید.
در این مجموعه، سوالات در گروه های زیر در زمینه سیاسی و اجتماعی طبقه بندی شده اند ضمن اینکه می توانید سوالات مهم را برای خودتان نشانه دار کنید تا بتوانید قبل از مصاحبه آن ها را بیشتر و بیشتر مرور کنید.
1. قانون اساسی
2. وصیت نامه امام
3. جبهه و دفاع مقدس
4. آشنایی با تشکیلات جمهوری اسلامی
برای دریافت بخش احکام اسلامی که شامل موارد زیر می باشد باید نرم افزار مربوط به آن را در همین سایت دانلود نمایید.
1. قرآن مجید
2. احکام اسلامی
3. انبیاء
4. امامت
5. احادیث و کتب
امیدواریم با مطالعه این سوالات بتوانید در آزمون مصاحبه قبول شوید و به کاری که مورد علاقه تان است دست یابید.

ویژگی ها :
1. قابل نصب بر روی انواع تبلت و گوشی های اندرویدی
2. تفکیک مطالب با فهرست بندی مناسب
3. کاربری راحت و آسان
4. دارای قابلیت برگزیده ها
5. دارای قابلیت زوم برای گوشی های کوچک

logo-enamad logo-samandehi