پارکنرز | موتور جستجو پارکینگ

پارکنرز | موتور جستجو پارکینگ

+۱۰
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۶
مگابایت
حجم

پارکنرز چیه؟!

با موتور جستجو پارکینگ پارکنرز از هوش مصنوعی برای پیدا کردن پارکینگ های موجود در مقصد دلخواهت استفاده کن و از تعداد جای پارک های خالی در‌ لحظه خبردار شو! تازه در کنارش هر چی در مورد پارکینگ ها بخوای بدونی از ساعت کاری شون گرفته تا تعرفه ها شون و حتی محل قرارگیری شون روی نقشه رو هم می تونی در پارکنرز ببینی!


چرا پارکنرز استفاده کنم؟!

  • با دونستن تمامی پارکینگ های اطرافت راحت تر جای پارک پیدا کن
  • با اطلاع از وضعیت لحظه ای جای پارک های خالی هوشمندانه تر تصمیم بگیر
  • سریع تر و راحتر از همیشه ماشینت رو پارک کن
  • برای دوستان و عزیزانت پارکینگ های نزدیک تر و خلوت تر رو بفرست
  • از زمان کاری و هزینه ی همه پارکینگ ها مطلع شو


هدف پارکنرز چیه؟!

هدف ما در پارکنرز اینه که با دادن اطلاعات دقیق و لحظه ای از همه ی پارکینگ هایی که پذیرش عمومی دارن، روند سخت و اذیت کننده کنونی پیدا کردن جای پارک رو راحت تر کنیم تا سفر های درون شهری آسوده تری رو تجربه کنی 


پارکنرز در کدوم شهر ها خدمات دهی داره؟!

  • فعلا فقط شهر مشهد
  • ولی پارکنرز به زودی شهر شما هم میاد :)


داستان پارکنرز

داستان پارکنرز و بوجود اومدنش اینطوری شروع میشه که اواسط سال 96 بود که علی (بنیان گذار پارکنرز) بعد از فارغ تحصیل شدن در رشته مکانیک و همچنین نا امید شدن از استارت آپی که داره، تصمیم میگیره یه کار جدید شروع کنه که واقعا یه مشکل حیاتی رو از مردم حل کنه... بعد از مدت ها تحقیق میدانی و بررسی های پژوهشی، علی متوجه میشه اوضاع پیدا کردن جای پارک تا حدی پر چالشه که حتی کسی تصورش هم نمی کنه که بشه واسش راه حلی بشه پیدا کرد! علی که همیشه دنبال چیزای خیلی جدید بکر بود تصمیمش رو گرفت که راهکاری واسه این معضل پیدا کنه! علی 7 8 ماه دیگه صرف تحقیقات و تیم سازی کرد تا در نهایت یکسال پس از شروع برای اولین بار در اپلیکیشنی راه اندازی کرد که کاربران میتونستن قبل رسیدن به مقصد جای پارکشون رو رزرو کنن و راحت و بدون دغدغه خودروشون رو پارک کنن! این اپلیکیشن برای اولین بار در دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان تنها پروژه پژوهشی در زمینه رزرو پارکینگ در ایران مجوز اجرا پیدا کرد و دانشجویان زیادی ازش استقبال کردن اما پس از کلی تلاش و اضافه کردن فیچرهای مختلف علی فهمید پیاده سازی این پروژه در سطح شهر با توجه به زیر ساخت های موجود و فرهنگ مردم در استفاده از پارکینگ، نمی تونه خیلی موفق باشه و با این که بیش از 2 سال وقت و هزینه اش رو صرف این کار کرده بود، تصمیم گرفت از نو فکر کنه! به این فکر کنه که الان چجوری میتونه به مردم کمک کنه راحت تر جای پارک پیدا کنن! این شد که نسخه ی جدیدی از اپلیکیشن پارکنرز بوجود اومد که هدفش در درجه اول فقط این بود که هر چی پارکینگ در سطح شهر هست رو با توجه به درخواست کاربر در اختیارش قرار بده و مهم تر از اون بصورت زنده تعداد جاهای خالی پارکینگ و میزان شلوغیش رو بهش بگه!  این گوشه ای از مسیر علی با پارکنرز تا به امروز بود و علی به مسیرش ادامه میده در این مسیر همراهیش کنین!

نظرات کاربران

علی
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
عالیههه فقط بدیش اینه که واسه تهران هنوز کار نمی کنه!!
حامد شاهسار
۱۳۹۹/۰۳/۲۹
این اپلیکیشن فوق العادس کاربردش ساده و عالیه مخصوصا برای دانشگاه فردوسی مشهد
احسان
۱۳۹۹/۰۳/۲۲
من راستش با شک دانلود کردم اما واقعا هر جا روو زدم پارکینگ هاشو اورد و جالب تر این که وضعیت پارکینگ ها رو نشون میداد
سهیلا
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
واقعا سورپزایز شدم فکر نمی کردم اینقدر کار کردن باهاش راحت باشه و این هنه اطلاعات بهم بده عالی بود واقعا