Salamate Javanan

Salamate Javanan

Version 1.5
200
Active installs
Lifestyle
Category
14
MB
Size

به نام خدا

یکی از مشکلات عمده جوانان عدم دستیابی به منابع اطلاعاتی موثر می باشد .دوران جوانی دورانی پراز تحول وراه یابی به جهان نوینی است .جهان نوینی که با دیدگاه های جدید شکل می گیرد.در این دنیای جدید ، بحث سلامت وابعاد ان از مهمترین مسائل گروه های سنی مختلف به ویژه جوانان می باشد.

همچنین، امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی و تغییر در شیوه‌های زندگی، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل زندگی فاقد توانایی‌های لازم و اساسی هستند و همین امر آنان را در مواجهه با مسائل و مسائل زندگی روزمره و مقتضیات آن از جمله درگیری در رفتارهای پرخطر مانند رانندگی پرخطر، مصرف دخانیات، و ... آسیب پذیر نموده است.

بنابراین انسان‌ها برای مقابله سازگارانه با استرس‌ها، موقعیت‌های مختلف و تعارض‌های زندگی به یک سری مهارت‌های فردی و اجتماعی نیاز دارند که آنان را در کسب این توانایی تجهیز نماید. این مهارت‌ها بسیار زیربنایی بوده و در فرآیند رشد و تحول شکل می‌گیرند.

نرم افزار پیش رو با هدف بهبود اطلاع رسانی به شما عزیزان ودر قسمت ها ي زير و با مزایای زیر تدوین شده است:

قسمت های اپلیکیشن:

·       آموزش مهارت‌های زندگی

·       مطالب آموزشی

·       مسابقه عکاسی جوانان ( ایجاد فضایی جهت به اشتراک گذاشتن و بیان نظرات و ایده ها و مشکلاتی در موضوعات متنوع ) همراه جوایز نفیس

·       پنل پرسش و پاسخ

·       نظر سنجی

اهداف اپلیکیشن:

• بهبود تعامل مسئولین سلامت جوانان با جوانان کشور

• به اشتراک گذاری مطالب اموزشی معتبر

• افزایش سرعت در اطلاع رسانی

• پاسخ گویی به سوالات و ابهامات جوانان

• کاهش هزینه های ناشی از چاپ و تکثیر

• پیشگیری از انتشار اطلاعات نادرست
"طراحی و تولید مجموعه نرم افزاری "سلامت جوانان"  توسط شرکت سیب سبز پیشرو سلامت انجام گردیده است.

** توجه : بعد از نصب اپلیکیشن، برای ثبت نام، لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید. کد فعالسازی از طرق پیامک برای شما ارسال میشود.

logo-enamad logo-samandehi