کلینو | Cleano خشکشویی آنلاین

کلینو | Cleano خشکشویی آنلاین

نسخهٔ ۱.۱.۱
+۵۰۰
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم
کلینو | Cleano خشکشویی آنلاین

کلینو | Cleano خشکشویی آنلاین

کلینو
نسخهٔ ۱.۱.۱
+۵۰۰
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سلام!
شما فقط يك قدم با كلينو فاصله داريد.
لباسهاى شما قراره ساعات خوشى را در كنار ما تجربه كنند و همچنين شما اين تجربه را با آنها!
امروزه با پيشرفت علم و تحول در زندگى شهرنشينى، انسانها دغدغه هاى بسيارى پيدا كرده اند كه همين موضوع باعث ايجاد مشغله هاى ذهنى و در نهايت كاسته شدن از كيفيت فعاليت هاى روزمره شما ميشود، شايد جمله ى "ديگر لازم نيست وقتتان را در ترافيك صرف كنيد" يا جملات مشابه، شعار بسيارى از استارتاپ هاى امروزى باشه اما هميشه توجيه پذيره و ما بايد واقعا اين رو بپذيريم كه استفاده از خدمات موبايل اپليكيشن ها باعث صرفه جويى در وقت و هزينه ما ميشه و كمك ميكنه به كاهش آلودگى تهران.
داستان از اونجايى شروع ميشه كه شما با جستجو كردن در اپليكيشن كلينو و انتخاب نوع خدماتى كه مدنظر دارين ميتونين سفارش خودتون رو ثبت كنين و از اونجا به بعد ميتونين تمامى مراحل كارتون رو يعنى تاييد سفارش شما، تحويل گرفتن لباس ها توسط كلينودرايوها، شستشو، بسته بندى و ارسال رو رصد كنيد ما شما رو در جريان تمامى مراحل قرار ميدهيم.
كلينو با استفاده از مواد آنتى باكتريال، ضد حساسيت و ضد قارچ سعى ميكنه بصورت تخصصى و علمى لباس هاى شما را بر اساس جنس و بافت پارچه تميز و لكه برى كنه مهم نيست لباس هاى شما چه جورى كثيف شدن و تا چه حد آلودگى ها رو جذب خودشون كرده باشن تمام لباسهايى كه از كلينو خارج ميشوند به يك اندازه تميز و پاكيزه هستن.
شما در مناطق تحت پوشش ما هركجا كه هستيد ميتوانيد لباسها را درموقعيت و زمان دلخواه تعين كنيد تا كلينو درايوها لباسها را از شما دريافت و هركجا و هرزمانى حتى در نقطه اى ديگر لباسها را با بسته بندى كاملا متفاوت و مكانيزه به شما تحويل دهند.
حمل و نقل در كلينو كاملا رايگان و بابتش پولى پرداخت نميكنيد.
بعد از تحويل لباسهايتان رسيد شما ايميل خواهد شد.


راههاى ارتباط با كلينو
Cleano.ir
info@cleano.ir
+982122659181


فقط كافيه يكبار از كلينو استفاده كنى تا متفاوت بودن رو احساس كنى.

نظرات کاربران - ۴۲ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمود
محمود
۱۳۹۸/۰۵/۰۱
آپدیت کردم نصب نمیشه
رادین
رادین
۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خیلی خوب هستید ممنونم
محمدرضا
محمدرضا
۱۳۹۷/۰۸/۰۸
خیلی عالی برای کیفیت کارشون خیلی مهم بود. لباسها بدون آسیب کاملا تمیز شده بودن. قیمتشون مناسب بود و برخورد راننده هم خوب بود