استادکار - سفارش آنلاین خدمات

استادکار - سفارش آنلاین خدمات

نسخه ۳.۰
۵۰
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱
مگابایت
حجم

استادکار بازار آنلاین خدمات است؛ مکانی برای یافتن متخصصان قابل اعتماد. با سفارش آنلاین خدمات از استادکار و دسترسی همیشگی به افراد متخصص، تجربه‌ متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت خدمات را تجربه خواهید کرد. این اپلیکیشن مشکل دسترسی دشوار به متخصصان خدمات را برطرف می‌کند و با شفافیت قیمت‌ها و ایجاد رقابت سالم بین متخصصان، موجب رضایت خاطر شما خواهد شد.

سفارش تمامی خدمات مربوط به منزل و محل کار از استادکار امکان‌پذیر است. برای سفارش آنلاین خدمات نظافت و شستشو، حمل بار و اسباب‌کشی، خدمات تاسیسات و تزئینات ساختمانی، سرویس و تعمیر لوازم منزل، خدمات مربوط تعمیر و نگهداری خودرو و بسیاری از خدمات دیگر می‌توانید از استادکار کمک بگیرید. استادکار در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج فعال است و به زودی حوزه فعالیت خود را به سراسر ایران گسترش می‌دهد.

 

ویژگی‌های استادکار عبارتند از:

·         دسترسی همیشگی به متخصصان قابل اعتماد و خوش‌نام

·         مشاوره و کارشناسی رایگان برای بسیاری از خدمات

·         شفافیت قیمت‌ها و هزینه‌های دریافت خدمات

·          انتخاب آگاهانه متخصصان بر اساس امتیاز و نظر کاربران دیگر

·         کیفیت بالای خدمات دریافتی توسط نیروهای مجرب

·         پشتیبانی قوی استادکار در تمام مراحل انجام خدمت

·         ثبت سفارش و لغو سفارش کاملا رایگان

 

بخشی از خدمات دیگر استادکار عبارتند از:  نقاشی ساختمان، خدمات بازسازی ساختمان ، خدمات بنایی ، کاشی و سرامیک‌کاری ، اجرای سقف کاذب ، خدمات نظافت منزل و قالیشویی ، لوله‌کشی آب و فاضلاب ، تعمیر پکیج ، تعمیر آبگرمکن ، سیم‌کشی و برق‌کاری ، تخلیه‌چاه و لوله بازکنی ، آهنگری و جوشکاری، تعمیر یخچال ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر کولر آبی، تعمیر کولر گازی، خدمات نجاری ، کابینت‌سازی، تعمیر مبلمان، اسباب‌کشی و حمل اثاثیه، تعمیرو سرویس خودرو و کارواش در محل. البته خدمات استادکار به همین موارد ختم نمی‌شود و برای هر کار که به کمک نیاز داشته باشید، می‌توانید روی بهترین تعمیرکارها و بهترین متخصصان استادکار حساب کنید.

 

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi