ویترینو | پوشاک، کیف و کفش

ویترینو | پوشاک، کیف و کفش

نسخه ۱.۵.۰
۲۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۹
مگابایت
حجم

ویترینو | یک ویترین نو

با ویترینو از فروشگاه‌های پوشاک و مُد به صورت آنلاین دیدن کنید.

بدین ترتیب دیگر نیازی به صرف وقت و انرژی بیهوده برای پیدا کردن پوشاک و لوازم شخصی نخواهید داشت.

با استفاده از ویترینو جدیدترین و برترین محصولات فروشگاه‌های مُد را با مشخصات کامل ببینید و در صورت پسند کردن به راحتی فروشگاه محصول مورد نظرتان را پیدا کرده و برای خرید آن اقدام کنید.

همچنین از جدیدترین و ویژه ترین تخفیف های شهر و منطقه خود اطلاع پیدا می کنید تا در صورت تمایل اقدام به خرید از فروشگاه مربوطه کنید.

اگر به دنبال محصول خاصی هستید ویترینو جایی است که می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته، دقیقا همان محصول را پیدا کنید. این یعنی صرفه جویی در وقت، انرژی، هزینه و ...

فروشگاه های مختلف را بر روی نقشه شهر خود جستجو کنید و به بررسی محصولات آنها بپردازید.

با فعال کردن GPS دستگاه خود می توانید محصولات و فروشگاه های نزدیک به خود را مشاهده و بررسی کنید.

با اضافه کردن محصولات و یا فروشگاه ها به لیست علاقه مندی خود، یک فهرست آفلاین از آنها تهیه کنید تا بدون استفاده از اینترنت نیز قادر به مشاهده و معرفی این لیست به دوستان خود باشید.
هنگام مراجعه به فروشگاه نیز با نشان دادن این لیست به فروشنده می توانید به راحتی محصول مورد نظر را پیدا کنید.

اگر فروشنده پوشاک و مُد هستید و مایل به نمایش رایگان محصولات خود در ویترینو هستید کافیست از طریق لینک www.vitryno.com/addshop ثبت نام کنید.


نکته 1 :
ویترینو تمام تلاش خود را میکند تا محصولات متنوع، با کیفیت و با قیمت مناسب را برای شما گردآوری کند ولی توجه داشته باشید که مسئولیت قیمت و کیفیت محصولات نهایتا با فروشندگان می باشد و ویترینو مسئولیتی نسبت به آن ندارد.


نکته 2 :
در صورتی که از قیمت محصولی رضایت ندارید، می توانید با استفاده از امکان مرتب سازی بر اساس قیمت، به راحتی محصولی با قیمت مناسب را پیدا کنید.
توجه کنید که ویترینو مسئول قیمت گذاشته شده در سیستم نیست.


نکته 3 :
پیشاپیش از کم بودن احتمالی محصول در برخی دسته بندی ها پوزش می طلبیم.
 ویترینو روز به روز در حال گسترش تعداد محصولات و فروشگاه ها است. لطفا با صبر و شکیبایی خود ما را در انجام این امر یاری نمایید.

logo-enamad logo-samandehi