عوارض آزاد‌راهی

عوارض آزاد‌راهی

Version 2.5.2
+20 K
Install
Tools
Category
5 MB
Size
عوارض آزاد‌راهی

عوارض آزاد‌راهی

Mohsen Heydarian
Version 2.5.2
+20 K
Install
Tools
Category
5 MB
Size

Images

Introduction

More Info

رانندگی در زندگی شلوغ شهری هر از گاهی مشکلاتی مثل جریمه شدن ماشین را برای همه ما به دنبال دارد. جریمه شدن یک طرف و پرداخت این خلافی‌ها هم یک طرف. استعلام خلافی و جریمه ماشین و پیدا کردن راهی برای آسان برای پرداخت این خلافی‌ها خودرو یکی از دغدغه‌های زندگی ماست. اپلیکیشن عوارض آزادراهی اینجاست تا هر آنچه که درباره خلافی ماشین، جریمه‌ خودرو و عوارض شهری به آن نیاز دارید را یک جا در اختیار داشته باشید. در تمامی بخش‌هایی که نیاز به پرداخت خلافی خودرو یا عوارض داشته باشید امکان پرداخت آنلاین و آفلاین جریمه‌ در اختیار شما قرار دارد.

عوارض آزادراهی در 6 دسته بندی مختلف آماده ارائه خدمات به شماست:

  • استعلام و پرداخت خلافی خودرو و جرائم رانندگی
  • نمره منفی گواهینامه
  • تصادفات خودرو
  • استعلام معاینه فنی خودرو
  • عوارض آزادراهی و طرح ترافیک
  • بیمه شخص ثالث ماشین
  • کارت سوخت ماشین

استعلام و پرداخت خلافی ماشین و جرائم رانندگی

در این بخش با وارد کردن شماره پشت کارت خودرو یا موتور خود می‌توانید جزئیات هر یک از جرائم رانندگی خود را به سادگی استعلام و مشاهده کنید. امکان پرداخت آنلاین و آفلاین برای شما فراهم شده است تا در لحظه خلافی خود را پرداخت کنید. در بخش استعلام مبلغ کل جرائم رانندگی و تعداد کل جرائم و همچنین هر یک از جرائم به صورت جداگانه برای شما نمایش داده می‌شود. 

نمره منفی گواهینامه

در بخش نمره منفی گواهینامه کافیست شماره گواهینامه خود را وارد کنید تا هم نمره منفی و هم تعداد تخلفات خود را مشاهده نمایید.

استعلام تصادفات خودرو

در این بخش در صورت ثبت تصادف در سیستم راهور می‌توانید آن را مشاهده کنید. کافیست شماره وی آی ان خودروی خود را در عوارض آزادراهی وارد کنید.

استعلام معاینه فنی خودرو

برای معاینه فنی خودروی خود نیز باید کد شناسایی خودرو خود را در اپلیکیشن وارد کنید تا تاریخ انقضا و وضعیت گواهی معاینه فنی خود را مشاهده نمایید.

عوارض آزادراهی و طرح ترافیک

در این بخش از اپلیکیشن عوارض آزادراهی نیز با وارد کردن شماره پلاک خودروی خود می‌توانید عوارض آزادراه و عوارض طرح ترافیک را مشاهده و پرداخت نمایید.

بیمه شخص ثالت

کد ملی و کد یکتای بیمه نامه خود را در این بخش وارد کنید تا جزئیات مربوط به بیمه شخص ثالث خودروی خود را مشاهده کنید.

کارت سوخت

با وارد کردن کد شناسایی خودروی خود یا همان وی آی ان می‌توانید به سادگی آخرین وضعیت کارت سوخت خود را در عوارض آزادراهی مشاهده کنید.

User Reviews - 59 Rates
4.1 from 5
5
4
3
2
1
سیاوش
سیاوش
2022/08/24
هنو کار نکردم باهاش اما امیدوارم خوب باشه
سید
سید
2022/08/24
ممنون از زحمات شما؛ عالی
مهدی
مهدی
2022/08/24
نسخه جدید علاوه بر عوارض آزادراهی امکانات دیگه هم داره