هواشناسی

هواشناسی

نسخه ۱.۲
۲
هزار
نصب فعال
آب و هوا
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

در صورت وجود مشکل در بروزرسانی نرم افزار را از روی گوشی پاک کرده و دوباره دانلود و نصب نمایید با تشکر


یکی از بهترین و کاربردی‌ترین برنامه‌های هواشناسی برای دستگاه اندرویدی شما!
با استفاده از این برنامه می‌توانید همواره به صورت روزانه از وضعیت آب‌و‌هوا٬ فشار هوا٬ دما٬ سرعت باد و بسیاری اطلاعات دیگر  باخبر شوید 


با استفاده از برنامه هواشناسی به صورت لحظه‌ای از آخرین وضعیت آلودگی هوا و میزان غلظت آلاینده‌های مختلف مطلع شوید


بررسی لحظه ای آلودگی هوا در شهرهای تهران و بزودی شهرهای دیگر


برنامه هواشناسی اطلاعاتی جزئی از تمام شهر‌های جهان ارائه می‌دهد. آدرس و مکان شما را به سرعت جستجو می‌کند و دمای فعلی، وضعیت آب و هوا، بررسی لحظه ای آلودگی هوا , اطلاع آنی از چند شهر ، میزان رطوبت و سرعت و جهت باد به همراه پیش‌بینی 10 روز آینده را نشان می‌دهد. 

در رسانه‌ها

آگاهی از وضعیت آب و هوا با هواشناسی

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید از وضعیت هوای منطقه مورد نظر آگاهی یابید. برنامه هواشناسی قابلیت نمایش دمای کنونی، میزان سرعت باد، فشار هوا و... را به همراه دارد. علاوه بر این می توان پیش بینی 5 روزه و 10 روزه را براساس انتخاب منطقه مورد نظر ملاحظه کرد. برای نقد و بررسی این اپلیکشن ذره بین را دنبال کنید.

اپلیکیشن «هواشناسی» هر لحظه هوای شما را دارد

کمتر کشوری اندازه ایران اقلیم متنوع، آب و هوای متغیر و به معنی واقعی کلمه چهار فصل دارد؛ همین ویژگی اقلیمی باعث شده ما نه تنها روز به روز، که لازم است در ساعات مختلف یک روز از اوضاع آب‌ و هوا خبر داشته باشیم. زمستان باشد یا تابستان، رصد هوای شهر بر ملاحضات و تصمیم‌گیری‌های ما تاثیر می‌گذارد؛ البته این ضرورت مختص ایران نیست و هر جای دنیا باشیم احساس می‌شود.

کافه دولوپرز: معرفی و بررسی برنامه هواشناسی

همیشه اطلاع از وضعیت آب و هوا دغدغه ی همه ما بوده که چجوری بتونیم هر لحظه از وضعیت آب و هوا با خبر بشیم. ولی این مسئله خیلی راحت با نصب یک برنامه هواشناسی روی گوشی حل میشه …. امروز میخوایم یکی از بهترین برنامه تو این زمینه رو بهتون معرفی کنیم

logo-enamad logo-samandehi