آموزش پژوهش تمرینی

آموزش پژوهش تمرینی

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

در این کتاب، سبک جدیدی از پژوهش ارائه، و نام آن «پژوهش تمرینی» گذاشته شده است. نام آن پژوهش تمرینی است، به خاطر اینکه در این سبک، طلبه، به معنای واقعی پژوهش انجام نمی‌دهد، بلکه تنها با مسیر پژوهش آشنا می‌گردد. در واقع تمرینی انجام می‌دهد برای آماده شدن جهت انجام یک پژوهش حرفه‌ای. به همین دلیل، این کتاب با متنی ساده، ولی دقیق، درست و فارغ از پیچیدگی و ذکر موارد نامناسب با سطوح اولیه یادگیری، برای طلاب مبتدی در عرصه پژوهش نگاشته شده، همچنین در پایان هر بخشِ آموزشی، یک «نمونه کار» قرار داده شده است.
به طلبه‌ها توصیه می‌شود برای اینکه بتوانند یک پژوهشگر حرفه‌ای شوند، در ابتدا، با روشی که این کتاب آموزش می‌دهد، یک پژوهش تمرینی انجام دهند. برای این منظور، مراحل این کتاب را گام به گام بپیمایند و همراه این کتاب یک کارورزی داشته باشند. از همین رو، و برای خدمت‌رسانی بهتر به طلاب، در پایان هر بخشِ آموزشی، گزینه «ارسال کارورزی» قرار داده شده است تا طلاب محترم بتوانند پس از فراگیری هر مرحله، و جهت اطمینان از یادگیری، کارورزی خود را برای نویسنده ارسال، و پاسخ خود را دریافت کنند. 
نظرات کاربران

sms
۱۴۰۰/۰۵/۰۳
عالیه واقعا عالیه بتورام نمیشه به به
samakosh
۱۴۰۰/۰۱/۱۶
عالی عالی عالی
رضا
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
عالی من خریدم. مقاله نویسی یک ضرورت است. بیان ساده این کتاب و مثالهای کاربردی ش خیلی جالبه.
عباس خیراندیش
۱۴۰۰/۰۶/۲۸
خدا قوت
MAHDI.N
۱۴۰۰/۰۱/۱۸
برای ابتدای راه خیلی مناسبه
Hasan
۱۳۹۹/۰۴/۲۷
خوبه ولی فونتش برای مطالعه مناسب نیست
حاج رسول
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
بسیار عالی و مفید
لا اله الا الله
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
عالی
Shahideh
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
بسیار عالی و کاربردی.
Hojjat
۱۳۹۹/۰۳/۰۵
سلام. فقط مطالبی که عمومی هست و همه می‌دونن رایگانه! لااقل عناوین و یکی دو بخش از فصل ۱و۲ رو باز می‌ذاشتین تا با روش بدیع شما آشنا بشیم