Artino - Handicrafts Social Network

Artino - Handicrafts Social Network

Version 1.3.1
+1 K
Install
Social
Category
11 MB
Size
Artino - Handicrafts Social Network

Artino - Handicrafts Social Network

artino
Version 1.3.1
+1 K
Install
Social
Category
11 MB
Size

Images

Introduction

More Info

آرتینو یک شبکه اجتماعی نمایش ، خرید ، فروش و عرضه محصولات هنری، صنایع دستی و دست سازهای خانگی است شما به محض ورود به آرتینو، صاحب یک حساب کاربری می‌شوید، آثار هنری و دست ساز های خانگی خود را به اشتراک می گذارید، همچنین اگر فعالیت هنری خود را با نگاه درآمدزایی و اقتصادی دنبال می کنید می توانید در آرتینو فروشگاه بسازید و محصولات خود را در آن به فروش بگذارید.

آرتینو یک شبکه اجتماعی با رویکرد و نگاه تخصصی به صنایع دستی، کارهای هنری و دست ساز های خانگی است که کاربران می توانند آثار هنری خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

بدنه اصلی آرتینو را صنایع دستی اصیل و طراحی های سنتی ایرانی شکل داده است و با فن آوری و تکنولوژی درآمیخته است. در آرتینو تولید کنندگان صنایع دستی و کارهای هنری می توانند محصولات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، کارهای دیگران را مشاهده کنند و از آن ایده بگیرند. آثار یکدیگر را بپسندند و یا برای آنها نظر بگذارند. این تعامل با یک جامعه همفکر و هم نظر باعث ایجاد رشد در افراد می شود. از ویژگیهای مهم آرتینو این است که افراد در آن دقیقاً می دانند به دنبال چه هستند، به چه چیزی علاقه دارند و اوقات خود را هدفمند سپری می کنند، این ویژگی که می توان از آن با نام اختصاصی بودن موضوع آرتینو یاد کرد باعث می شود که افراد در این شبکه اجتماعی وقت خود را برای دیدن یا دنبال کردن موضوعاتی که به آن علاقه ای ندارن تلف نکنند.

User Reviews - 37 Rates
5 from 5
5
4
3
2
1
ضحی
ضحی
2022/04/24
عالی
زینب
زینب
2021/12/09
عالیه می شه محصولات خودم را به فروش برسونم
داور
داور
2021/11/20
این برنامه یکی از شبکه های اجتماعی سالم و خوبیه که من پیش بینی میکنم آینده خوب و پر بازدیدی خواهد داشت .