ریاضی بازی الینا

ریاضی بازی الینا

Version 1.0.0
<10
Active installs
Kids
Category
43
MB
Size

*** ما به وعده خود عمل نمودیم ***


انقلابی ترین نرم افزار در زمینه آموزش ریاضی به کودکان


بی شک نرم افزار ریاضی بازی الینا را باید تحولی در آموزش پیش دبستانی و دبستانی دانست , نرم افزاری کاملا تعاملی که بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای قادر به آموزش ریاضی کودکان است.


خدا حفظش کنه ؛ چه کودک باهوشی! جمله ای که گاهی اوقات می شنویم , آیا آن کودکان استثنایی اند؟ یا شاید از فضا آمده اند؟ خیر! باور کنیم کودکانی که به نظر باهوش می رسند, پدر و مادر آن ها خواسته یا ناخواسته آموزه هایی را به وی آموخته اند که سایر پدر و مادران نکرده اند.با نرم افزار ریاضی بازی الینا کودکانمان آموزه هایی خواهند آموخت جهت خلاق شدن ؛جهت بهتر شدن و در نهایت در نگاه عموم باهوش شدن


آموزه های گنجانده شده در نرم افزار شامل :


شمارش


ترتیب اعداد


زوج یا فرد


مقایسه بزرگ تر و کوچک تر


تقارن


دما


اندازه گیری مایعات


وزن کشی


جمع


دامنه اعداد


هندسه


ساعت


و ....


**صحبتی با والدین**


والدین گرامی قبل از هر چیز خودمان اعلام می کنیم این نرم افزار در عین رابط کاربری راحت دارای مطالب نسبتا سنگینی می باشد که به عمد چنین مطالبی طرح گردیده است فلذا اساس آموزش بر تکرار نهاده شده است.پس اگر کودکتان نتوانست به سوالی پاسخ دهد مطمئن باشید در تکرار های بعدی خواهد آموخت که در این راستا کارنامه ای در نرم افزار تعبیه گردیده که شما شاهد پیشرفت وی خواهید بود.همچنین کمک به کودک خود جهت ارائه جواب نه تنها بد نخواهد بلکه بسیار می تواند موثر واقع شود که در این مواقع دکمه با کمک والدین را زده و جواب دهید تا در تکرار های بعدی کودک موفق به یادگیری به تنهایی گردد.


 

logo-enamad logo-samandehi