آراشو آرایشگر

آراشو آرایشگر

نسخه ۱.۱
+۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

آرایشگران محترم میتوانند با تماس با واحد فروش آراشو  درخواست خود را برای عضویت   در برنامه ، ثبت کنند . 

        09305047103   -   02177873383 

امکانات و ویژگی های سامانه : 

1- همه جا دیده شوید 

با آراشو آرایشگاه شما توسط همه ی مشتریان سامانه دیده میشود ، و  با امکانات ما که در ادامه اشاره شده  فرصتی مناسب برای افزایش مشتری و کسب درآمد بیشتر  را خواهید داشت


2- امکان ثبت نوبت آنلاین  مشتریان و مدیریت آسان 

مشتریان بدون مراجعه و تماس  به راحتی میتوانند نوبت خود را رزرو کنند و شما به راحتی نوبت های رزرو شده را مشاهده و مدیریت کنید.  در صورت نیاز شما میتوانید به صورت شخصی برای مشتری خود نوبت رزرو کنید

3- آرایش خصوصی  (در منزل)

با توجه به شیوع کرونا, میل مشتریان به آرایش خصوصی در منزل بیشتر شده ، با آراشو این امکان وجود دارد که مشتریان درخواست خود را به همراه آدرس دقیق و زمان مشخص ثبت کنند .با این ویژگی؛ مشتری و درآمد بیشتری داشته باشید.سهولت دسترسی به  مشتری توسط  آرایشگر با مشاهده آدرس مشتری روی نقشه .


4- فروشگاه آنلاین 

با فروشگاه آنلاین آراشو ، محصولات آرایشی  بهداشتی خود را در معرض نمایش تمامی کاربران سامانه که به دنبال بهترین و با کیفیت ترین برند ها هستن قرار دهید . مشاوره های آرایشی و بهداشتی جهت خرید محصولات و پیش سفارش از دیگر امکانات ما برای افزایش فروش شما است. کاربران آراشو  جامعه ی  بزرگی  از مشتریان خاصی که به دنبال خدمات آرایشی بهداشتی  حرفه ای هستن.


5- مدیریت آرایشگران 

تمامی آرایشگران خودتون رو  به همراه تخصص ویژه ای که دارن در پروفایل تون اضافه کنید تا مشتریان به راحتی از امکانات و خدمات شما  و همچنین  زمان های  خالی هر آرایشگر مطلع بشن .


6- مدیریت خدمات آرایشگاه 

همه ی خدماتی که در آرایشگاه دارین رو به تفکیک آرایشگران میتوانید در پروفایل داشته باشید تا به راحتی توسط جستجوی  مشتریانی که نیاز به خدمات شما دارن دیده شوید.


7- همیشه در صفحه اول  باشید

آرایشگاه با توجه به خدمات و فعالیتی که دارند ،  می توانند در صفحه ای اول  و بخش - برترین های آراشو-  قرار بگیرند 

 

8- نمونه کار و افزایش مشتری ثابت  

در بخش گالری آراشو ، مدل ها و نمونه کارهای حرفه ای  و به روز  خودتون رو بارگذاری کنید ، برای هر آرایشگر با توجه به تخصص آن ، نمونه کار خاص امکان بارگذاری هست،   این بخش به افزایش مشتری ثابت شما کمک شایانی میکند . در این زمینه میتوانید از بخش پشتیبانی کمک بگیرید و در صورت نیاز به ویرایش تصاویر و افکت گذاری ،  افراد متخصص ما این کار را برای شما انجام می دهند.

9- مدیریت روز ها و ساعت  کاری 

با آراشو برای تمامی روز ها قابلیت برنامه ریزی جهت نوبت دهی آنلاین و خصوصی وجود دارد . شما کافیست  زمان شروع  کار آرایشگاه  و اتمام آن را  ثبت کنید تا سامانه با توجه به میانگین زمان آرایش شما ، نوبت های قابل رزرو را برای مشتریان نمایش دهد . 

10- برنامه ریزی برای  زمان های خاص 

برای زمان  و روز های ویژه که با توجه به شرایط زمانی درخواست بیشتری برای رزرو وجود دارد امکان قفل کردن زمان یا افزایش قیمت وجود دارد . روزهای آخر سال و مناسبت های مهم  میتوانند  شامل این موارد باشند . 

همچنین برای ساعت ها و روزهای خاصی که مراجعه کم است، امکان  اعمال تخفیف  روی  خدمات جهت افزایش مشتری در آن زمان  وجود دارد.

11- امکان غیر فعال کردن نوبت دهی در زمان خاص 

اگر به هر دلیلی در روز کاری آرایشگر  به  صورت موقت نمیتواند خدماتی ارائه دهد میتواند  بازه های زمانی که حضور ندارد را غیر فعال کند . 

logo-enamad logo-samandehi