آموزش تعمیر لامپ کم مصرف فلورسنت

آموزش تعمیر لامپ کم مصرف فلورسنت

نسخه آشنایی با قطعات الکتریکی و عیب یابی
نصب از بازار
۵۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (فلورسنت سوخته)

خلاصه آنچه که در کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف فلورسنت میخوانید :

خیلی از لامپ های کم مصرف برای جایگزینی با لامپ های رشته ای و پر مصرف طراحی شده اند و قابلیت بسته شدن به خیلی از سرپیچ های فعلی که برای لامپ های معمولی استفاده می شوند را دارند.در این اپلیکیشن، قصد داریم علاوه بر آشنایی بیشتر با این نوع لامپ ، مدار الکترویکی لامپ کم مصرف و تست قطعات را مورد بررسی قرار دهیم .

نحوه آموزش کتاب به این صورت است که بعد از مطالعه بخش ابتدایی، با لامپ ها ، مدار و نحوه کارکرد کلی لامپ فلورسنت آشنا شده و سپس اکثر قطعات الکتریکی لامپ که بر روی کیت مدار قرار دارند، و بیشتر در مقابل نوسانات برق آسیب پذیر هستند را توضیح داده داده شده است، تا بیشتر آشنا شوید و با دید بهتری به تعمیر لامپ و تعویض قطعات بپردازید.

در بخش تست قطعات و عیب یابی لامپ فلورسنت همان قطعات مورد بحث را با مولتی متر (در خصوص لامپ سوخته فلورسنت) مورد سنجش و بررسی قرار می دهیم.

در پایان نیز با یک جمع بندی کلی با یک کار عملی تست قطعات لامپ همراه با خطا یاب دستی که در کتاب آموزش داده شده است، به تست قطعات پرداختیم.

نکات ظروری در خصوص کار تعمیرات لامپ کم مصرف :

1- هر فرد با تعمیر لامپ کم مصرف (در صورت گرفتن سفارش) میتونه روزانه 100 تا 150 هزار تومان به طور متوسط درآمد کسب کند. 

2- در این کتاب سعی شده از اصطلاحات عامیانه، جهت برقراری بهتر کلامی بین مخاطبین و کتاب برقرار کند، تا هنرجو احساس بهتری نسبت به دریافت آموزش ها داشته باشد.

3-  چون لامپ های کم مصرف هم از سایر لامپ های روشنایی مستثنی نیستند و باید از برق استفاده کند احتیاط لازم را انجام دهید.

4- راه موفقیت در این کار ، پشت سر گذاشتن شکست های احتمالی می باشد ، پس در حین آموزش و کار با تعمیرات لامپ ، چنانچه با مسائلی روبرو شدید که باعث سردگمی شما شد ، نا امید نشوید و دوبار از اول آموزش شروع کنید.

5- شما برای شروع به کار و تعمیرات لامپ به ابزار های ساده و موجود در بازار نیاز خواهید داشت . سعی کنید با ابزار های با استاندار و امنیت کامل ، کار کنید . پس آنها را تهیه نمایید.

لیست لوازمی که به آنها احتیاج خواهید داشت در کتاب تعمیر لامپ های سوخته فلورسنت یا کم مصرف آورده شه است؛ بجای اُهم متر میتوانید از یک تستر دست ساز استفاده کنید که در اپلیکیشن توضیح کاملی داده ایم.

7 – چنان چه طبق آموزش پیش بروید میتوانید تا 90 درصد لامپ های سوخته را روشن کنید .ولی نکته ای که مهم است اینه که تا وقتی ، در این کتاب در مورد استفاده از برق ، چیزی نگفتیم ، به هیچ عنوان از برق استفاده نکنید ، چون برق واقعا خطرناکه.
موفق و موید باشد . کافه بازار

سایر آموزش های اپ فایل در کافه بازارنظرات کاربران

سلنا
۱۳۹۷/۰۲/۲۵
عالی
سجاد
۱۳۹۶/۰۹/۲۲
برنامه خوبیه ولی۴۰.۰۰۰براش زیاده
جواد
۱۳۹۶/۰۵/۱۰
خواب است دست شما دردنکند مرسی, خداوند خیرعطا بکند هم دردنیا وهزاربرابر دراخرت, به تمام تیم شما