جادوی سپاسگزاری

جادوی سپاسگزاری

نسخه ۱.۱
۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۶
مگابایت
حجم

کتاب صوتی شکرگزاری با حجم کم

شکرگزاری واقعیتی ساده است جهان به تشکر کردن شما پاسخ می‌دهد، اگر شما از دوست خود تعریف کنید و بگویید فلان ویژگی تو خیلی خوب است آیا او سعی نمی‌کند آن ویژگی را پررنگ‌تر کند؟ قطعاً سعی می‌کند. اگر به خاطر هدیه‌ای که شخصی به شما می‌دهد تشکر کنید آیا او راغب نمی‌شود باز هم به شما هدیه بدهد؟ در مورد جهان هم همین‌گونه است اما اگر هدیه‌ای که شخصی به شما داده را باز کنید و مدام راجع به معایب آن صحبت کنید آیا باز هم هدیه‌ای از آن شخص می‌گیرید؟ نه. پس چرا همین کار را در مورد نعمت‌ها و هدایایی که خداوند به شما داده انجام می‌دهید؟ در مورد وضعیت بد هوا شکایت می‌کنید اگر اکسیژن نباشد چه می‌کنید؟ به خاطر کم بودن مشتری‌ها ناله می‌کنید؟ چرا به خاطر همان تعداد مشتری که هدیه‌ای از خداوند است سپاسگزار نیستید؟ آیا غر زدن مشکلی را حل می‌کند؟ نه فقط مشکل را بزرگ‌تر می‌کند روی هر چیزی که تمرکز کنید آن را بیشتر و بزرگ‌تر و پررنگ‌تر دریافت می‌کنید. در هر لحظه نگاه کنید ذره‌بین توجه خود را روی چه چیزی گرفته‌اید همان را در اندازه بزرگ‌تر دریافت می‌کنید. شکر گذاری توجه شما را تغییر می‌دهد و در نتیجه مسیر شما تغییر می‌کند اگر در حال حرکت به سمت پرتگاه هستید سپاسگزاری شما را به جاده برمی‌گرداند.

به خاطر هر پولی که تا به حال به زندگی‌تان وارد شده شکرگزاری کنید، به خاطر درآمدی که دارید شکرگزار باشید، به خاطر درآمدی که قرار است در آینده دریافت کنید خوشحال و شکرگزار باشید. به خاطر نعمت بزرگی به اسم “پول” سپاسگزاری کنید، شکرگزار باشید و ببینید که چگونه نعمت‌ها به سوی زندگی شما جاری می‌شود چون شکرگزاری کلید جاری کردن نعمت‌هاست.

خود من همیشه به دنبال راهی برای بهبود روابط، درآمد و افزایش شادیم بودم و تنها راهی که تونستم تا به حال سطح زندگی خودمو بالاتر بیارم سپاسگزاری بوده.

این مسیر برای من همیشه سربالایی نبوده و به خاطر عادت ناسپاسی گذشته در کنار فرازهاش فرودهایی هم داشته ولی به خاطر دیدن نتیجه های خوبش به این مسیر خیلی امیدوارم... 

به همین دلیل برای سپاسگزاری از خداوند به دنبال تولید برنامه ای بودم که هموطنانم هم راحت بتونن روزانه این فایلهای صوتی رو گوش بدن و دستوراتش را اجرا کنند.logo-enamad logo-samandehi