جملات مثبت روزانه

جملات مثبت روزانه

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
جملات مثبت روزانه

جملات مثبت روزانه

ذهن مثبت
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جملات مثبتی که متحول میکنند


دوستان عزیزم، خواهشمندیم قبل از استفاده از این اپلیکیشن مطلب زیر را مطالعه فرمایید تا مقصود نگارندگان برنامه "جملات مثبت روزانه"  و نحوه کارکرد شگفت انگیز این برنامه را به درستی درک نمایید.


کسی بین ما نیست که ابوعلی سینا دانشمند برجسته ایرانی را نشناسد و به خدمات فراوان وی به علم و بشریت اذعان نداشته باشد.


وقتی از ابن سینا پیرامون دلیل موفقیتش می پرسند می گوید :
 
" 4 ساله بودم که استادم مرا نابغه خطاب می کرد ، او به من گفت هر روز این جمله را چندین بار تکرار کنم * حافظه ی من هر روز بهتر و بهتر می شود.* به توصیه استاد عمل کردم و هر روز چندین بار این جمله را تکرار می کردم چنانکه باورم میشد.


کار به جایی رسید که گذشته ی دور خود را به یاد آوردم ، زمانی را به یاد آوردم که در قنداق بودم و دنیا را سوراخ سوراخ می دیدم ، روزی از مادرم در مورد این موضوع سوال کردم ، مادرم در کمال شگفتی گفت : آری ، زمانی که در قنداق بودی من در حیاط خانه کار می کردم و برای اینکه خطری از جانب حیوانات خانگی و حشرات متوجه تو نشود ، آبکش بزرگی را بالای سر تو می گذاردم."مثال دیگر ادیسون است ، جالب است بدانید ادیسون 1093 اختراع اساسی و مهم دارد. وی در مورد زندگی اش می گوید:


" 16 ساله بودم که به جرم کودن بودن از مدرسه اخراجم کردن ، روز یا شبی رو به یاد نمیارم که از پدرم کتک نخورده باشم.
موفقیت من دو دلیل مهم داشت ، یکی پشتکار فراوانی که داشتم و دیگری مادرم که علی رغم بداخلاقی های پدرم به شدت مرا دوست داشت و همیشه با شوق تمام مرا *نابغه* خطاب می کرد. به طوری که باورم شد نابغه هستم و به این جایی که هستم رسیدم."


 
یکی از مشکلات عمده ی ما "منفی" هایی است که در زندگی ما جاری است و توسط خود یا اطرافیانمان مدام تکرار می شود به طوری که به یک باور عمیق در ما تبدیل می شود.


گوته می گوید :" بزرگترین شیطان گمان بدی است که نسبت به خودت داری."


بهتر است از همین امروز که می خواهیم در جاده ی موفقیت و تحول گام برداریم ، واژه های "نمی شود" ، "نمی توانم" و "نمی گذارند" را از ادبیات کلاممان حذف کنیم.


در این برنامه 365 جمله تاکیدی مثبت و رهنمود های بزرگان جهت زندگی بهتر گنجانده شده است که هر روز یک جمله از طریق برنامه برای شما به نمایش گذاشته میشود، این جملات نقش اساسی در جهت دهی به ضمیرناخودآگاه شما ایفا می کند و ذهن شما به مرور برنامه ریزی میگردد تا به شکل موثرتری عملکرد روزانه خود را بهینه سازد و در جهت موفقیت،سلامت و آرامش بیشتر در زندگی  گام بردارد. 


شما میتوانید ساعت مشاهده جملات روزانه را نیز در بخش تنظیمات برنامه مشخص فرمایید. بدین ترتیب ضمیر ناخودآگاه شما پس از مدتی می آموزد که رأس ساعت خاصی منتظر دریافت فرامین مثبت باشد و این امر سبب میشود کارکرد جملات مثبت و تأثیر گذاری آن بر روی ذهن ناخودآگاه دو چندان گردد


لطفاً نسبت به مشاهده جملات مثبت روزانه مداومت داشته باشید و علارغم فشارهایی که از بخش منفی گرای ذهن شما ایجاد میگردد، این کار را به مدت یکسال ادامه دهید


نتیجه یکسال همراهی با جملات مثبت، چنان برای شما شگفت انگیز و غیرقابل باور خواهد بود که مطمئناً غافلگیر خواهید شد.

نظرات کاربران - ۳،۴۰۱ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیررضا
امیررضا
۱۳۹۶/۰۱/۲۸
مرسی ممنون ولی اگه میشدکه این جملات هرروزسرساعت خاصی بیان روپس زمینه گوشی که کل روزنگاهمون بهش بیفته عالی ترمیشد..کارتون حرف نداره
رضا
رضا
۱۳۹۵/۰۵/۰۶
خیلی عاالیه. دوتا گزینه هم اضافه کنین محشر میشه. یکی فواصل زمانی تعویض جمله دومی هم افزودن جمله توسط کاربر
مسعود
مسعود
۱۳۹۵/۰۳/۱۱
اولا چون رایگانه دوما بخاطر مرام و مردونگیت سوما امیدوارم خدا خیرت بده برادر گل