میرزااسماعیل دولابی

میرزااسماعیل دولابی

Version ۵
In-app Purchases
نصب +۵ هزار
Category مذهبی
Size ۳ مگابایت
Last Update ۴ بهمن ۱۳۹۴
میرزااسماعیل دولابی

میرزااسماعیل دولابی

مهندس امین بشارت نیا
Version ۵
In-app Purchases
نصب +۵ هزار
Category مذهبی
Size ۳ مگابایت
Last Update ۴ بهمن ۱۳۹۴
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

1. هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است.

2.زیارتت، نمازت، ذکرت و عبادتت را تا زیارت بعد، نماز بعد، ذکر بعد و عبادت بعد حفظ کن؛ کار بد، حرف بد، دعوا و جدال و… نکن و آن را سالم به بعدی برسان. اگر این کار را بکنی، دائمی می شود؛ دائم در زیارت و نماز و ذکر و عبادت خواهی بود.

3.اگر غلام خانه‌زادی پس از سال ها بر سر سفره صاحب خود نشستن و خوردن، روزی غصه دار شود و بگوید فردا من چه بخورم؟ این توهین به صاحبش است و با این غصه خوردن صاحبش را اذیت می کند. بعد از عمری روزی خدا را خوردن، جا ندارد برای روزی فردایمان غصه دار و نگران باشیم.
ووو... برای مشاهده ومطالعه بیشتر به برنامه مراجعه فرمایید.

محمد اسماعیل دولابی در روستای دولاب از توابع تهران زاده شد. در جوانی به شغل کشاورزی اشتغال داشت و در عین حال به صورت آزاد به دانش‌آموزی در جلسات علمای دینی معاصر مانند آیت‌الله سید محمد شریف شیرازی، آیت‌الله شاه‌آبادی، آیت‌الله تقی بافقی، شیخ غلامعلی قمی و شیخ محمدجواد انصاری پرداخت.
اسماعیل دولابی در محافل پیرامون خود نماینده درک متفاوت و فراگیری از دین با تکیه بر مفاهیم محبت و زیبایی بود و این بیان جدید باعث جذب جوانان و قشر تحصیل‌کرده در جلسات هفتگی وعظ او بود.

دراین برنامه مجموعه ای کامل از زندگینامه، وسخنان بلند وکوتاه وهمچنین صوت های سخنرانی از میرزااسماعیل دولابی قرار دارد، امیدوارم لذت ببرید واستفاده کنید

User Reviews - ۱،۳۹۶ Rates
4.6 from 5
5
4
3
2
1
نیری
نیری
۱۳۹۵/۱۱/۱۳
لذت بردم خداباامام حسین علیه السلام محشورش کنه.
علیرضا
علیرضا
۱۴۰۳/۰۲/۰۲
امکان ارتقای نسخه طلایی نیست.
بردیا دستنشان
بردیا دستنشان
۱۴۰۲/۱۲/۲۲
نصب کنید