Alounak (melk maskan)

Alounak (melk maskan)

Version 18.06
20
K
Active installs
Shopping
Category
12
MB
Size

Alounak - Buyers and Renters


you can Buy or rent home from reliable agents from branding agencies


Alounak : choose wisely


 


خرید ، فروش و اجاره مسکن سال‌هاست که در ایران به عنوان یک امر سخت، وقت گیر و طاقت فرسا شناخته می شود. برای خرید یا اجاره مسکن و ملک باید از یک آژانس به آژانس ملک دیگری رفت شاید آنچه ما به آن نیاز داریم در حوزه خرید و اجاره در اختیارمان قرار گیرد. این در حالی است که امروزه در دنیا، امر خرید و اجاره مسکن، دانشی تخصصی و با بهره مندی از توانمندی‌های فناوری های نوین است. دنیای امروز برای خرید و اجاره ملک و مسکن راه‌های پیشنهادی جذابی دارد تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم آنچه را در ذهن داریم به عنوان خانه خود انتخاب کنیم. 


آلونک مهم‌ترین و برترین نرم افزاری است که در ایران با بررسی و پژوهش صدها نرم افزار خرید و اجاره ملک و مسکن در دنیا طراحی شده و با هوشمندی زمینه انتخاب خانه را برای متقاضی و ارتباط با مشاوران حرفه‌ای مسکن فراهم کرده است. 


فضاسازی و ایجاد بستر مناسب برای انتقال اطلاعات کامل، برای مخاطبان در زمینه خرید و اجاره مسکن و ملک از مهم‌ترین وظایفی است که آلونک به عنوان رسالت برای خودش تعریف کرده است. 


خرید و اجاره خانه و مسکن در ایران دیگر نه یک اتفاق صعب و سخت که فرایندی جذاب برای مشاوران مسکن شده که می توانند در کمترین زمان ممکن زمینه ارتباطی را با مشتریان خود داشته باشند و می توانند ضمن معرفی آنچه دارند، با گستره بزرگی از مشتریان خرید و اجاره مسکن در ارتباط باشند. 


علاوه بر این آلونک تنها نرم افزاری است که در حوزه خرید و فروش و اجاره خانه فعالیت دارد و اطلاعات جامع محله های تهران را نیز برای مورد خاص به مخاطب ارائه می دهد. این گونه است که اگر شما قصد خرید و اجاره خانه و مسکن را دارید ، با مطالعه اطلاعاتی که در باره هر محله به دست می آورید، امکان مقایسه آن را با امتیازها و مزیت دیگر محله ها به دست می آورید و شفاف‌تر و دقیق‌تر نسبت به خرید و یا فروش و یا اجاره خانه اقدام می کنید. 


از سوی دیگر این مشاوران املاک حرفه‌ای هستاند که تنها واسطه شما با مالک خانه هستند و واسطه های  آسیب رسان و مضر دسته چندم در این فرایند جایگاهی ندارد و خرید و فروش و اجاره مسکن و ملک را در فضایی مناسب قرار داده است.


این بستر بر اساس فرایندی دانش بنیان طراحی شده و با نگاهی فراگیر به عرصه مسکن، تازه‌ترین امکان‌های خرید و فروش ملک را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد و البته باید به یاد داشت که تجربه در کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته نشان‌داده که بخش تجارت الکترونیک مسیر آینده خیلی از صنعت ها را تغییر می‌دهد. به همین دلیل آلونک تلاش داشته تا همه نیازهای ضروری در حوزه مسکن را پیش‌بینی کرده و در اختیار متقاضیان و مشاوران املاک قرار دهد.


این نرم افزار خرید و اجاره مسکن و ملک در سال 92 با تلاش مدیران جوانش آغاز به کار کرد و اکنون بعد از پژوهش‌های مستمر بر روی روند فعالیت تجارت الکترونیک در حوزه مسکن با بیش از 2000 آژانس املاک و بیش از 23000 مشاور در سطح تهران همکاری دارد و بالغ بر 1000000 متقاضی نیز از امکانات آلونک بهره مند شده‌اند.


آلونک تنها نرم‌افزار خرید و اجاره مسکن در ایران  است که در تمام ساعات شبانه‌روز پشتیبانی کامل و جامعی را به مشاوران و متقاضیان املاک ارائه و تیمی متخصص را برای رفع هرگونه سوال احتمالی کاربران، آموزش داده‌است.


همچنین نرم افزار آلونک بارویکردی حمایتی، از فعالان بازار مسکن زمینه حفظ و امنیت اطلاعات همه مشاوران را در بخش پشتیبانی فراهم و برنامه‌ای جامع برای توسعه این بخش پیش‌بینی کرده‌است.

logo-enamad logo-samandehi